Skocz do zawartości
mila1

Czekając na wiosnę...

Recommended Posts

Kufry, mata? Nie rozpakowales się jeszcze? :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdzieś na dalekiej północy:

WP_000242.jpg

Do wiosny daleko - jakoś trzeba sobie radzić:

DSC03637.JPG

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kufry, mata? Nie rozpakowales się jeszcze? :-D

Przepakował się, zmienił bieliznę i właśnie jest w drodze na Zimowe Bajanie. :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za oknem załamanie pogody. Gwałtownie wzmaga się wiatr i zaczyna padać śnieg. Zadymka. Z każdą minutą spada temperatura, prognozy synoptyków nie są pocieszające. Taka pogoda to wyzwanie dla prawdziwego mężczyzny. Na to czekałem. Pakuję śpiwór, namiot i wyruszam na szlak przygody…

1-DSC_8463.JPG1-DSC_8457.JPG

Z każdą minutą warunki się pogarszają, śnieg sypie w oczy i nic nie widać, powoli zapada zmierzch…

1-DSC_8459.JPG

Znajduję jakieś drzewo, rozbijam w pobliżu namiot, rozpalam ognisko…

Mam nadzieję, że zgromadzone zapasy picia pozwolą mi przetrwać nadchodzącą, mroźną noc…

1-DSC_8482.JPG1-DSC_8497.JPG

Ogrzewając przy ognisku zmarznięte ręce przerzucam strony kolejnej książki, to inspiracja do wypraw nadchodzącego sezonu. Tym razem po bezdrożach Rosji…może po mordzie nie dostanę…Szlak motocyklowo - historyczny czeka…

Edytowane przez mila1
  • Like 16

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1-DSC_8482.JPG

Jak Bear Grylls - ogień, spanie na twardym podłożu, kuchenka turystyczna, flinta na grubego zwierza i helikopter na zakończenie wyprawy :-D

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1-DSC_8482.JPG

Jak Bear Grylls - ogień, spanie na twardym podłożu, kuchenka turystyczna, flinta na grubego zwierza i helikopter na zakończenie wyprawy :-D

No. Wszystko co lubią chłopcy... :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ladna makieta na oknie? Co to za mechanika? Elektryk t-rex?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ladna makieta na oknie? Co to za mechanika? Elektryk t-rex?

Dzięki. To elektryk, T-rex 600E, makieta MD500.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ladna makieta na oknie? Co to za mechanika? Elektryk t-rex?

Dzięki. To elektryk, T-rex 600E, makieta MD500.

Chyba już go kiedyś widziałem ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajny. Pakiety pewnie z 6s 5000 co? Mnie ciagle kusi wrocic do,heli ale mam wrazenie, ze rynek pochlaniety multicopterami i ciezko nawet na allegro jakas normalna 450tke dorwac.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajny. Pakiety pewnie z 6s 5000 co? Mnie ciagle kusi wrocic do,heli ale mam wrazenie, ze rynek pochlaniety multicopterami i ciezko nawet na allegro jakas normalna 450tke dorwac.

To jest nowsza wersja 600 E-PRO, wchodzą dwa pakiety 6s 3300, czyli śmiga na 50V. Latam już coraz mniej... Motocykle wciągnęły bez reszty, chociaż watunki mam do latania dobre, wychodzę przed dom i latam :). Czym latasz?

Chyba już go kiedyś widziałem ;)

To już prawie 3 lata :). Się zaczynała przygoda z motkiem... :).

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest nowsza wersja 600 E-PRO, wchodzą dwa pakiety 6s 3300, czyli śmiga na 50V. Latam już coraz mniej... Motocykle wciągnęły bez reszty, chociaż watunki mam do latania dobre, wychodzę przed dom i latam :). Czym latasz?

Z heli aktualnie nic. Mialem kiedyś 450SE Trexa to trochę powisiałem, ale nie umiałem się zdobyć na odwagę na loty postepowe i praktycznie zawis tyłem jedynie mi wychodził. Miałem też 'epizod' ze spalinowym Raptorem 50 ale strach to był tym latać. Choć stabilniejszy niż Rex :)

Teraz, podobnie jak Ty, wolny czas poświecam na moto, modele kurzą się na uchwytach w garażu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ja nie wiem, na co Ty jeszcze czekasz. Chyba na porządne zaspy, a nie śnieg po podeszwy.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Było jeżdżone, czy garaż zamiatałeś? Bo ja na Bajanie postaram się motkiem dojechać.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×