Skocz do zawartości
leff

Ręce opadają i żyć się odechciewa...

Recommended Posts

Aaaa, no tak. Ale właśnie wypełniam jakiś PIT28 i wpiszę tę fundację. Bez tego wątku bym tego nie zrobił, więc przydał się na coś!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aaaa, no tak. Ale właśnie wypełniam jakiś PIT28 i wpiszę tę fundację. Bez tego wątku bym tego nie zrobił, więc przydał się na coś!

No i właśnie dlatego w tym wątku zostawmy może TYLKO sprawy związane z dobroczynnością forumowiczów. Czyli:

-podajemy fundacje i na jaki cel proponujemy wpłacać nasze ciężko zarobione pieniądze

-w przypadku wątpliwości, podajemy ostrzeżenia przed jakąś trefną fundacją jeśli ktoś ją wcześniej proponuje z oczywiście odpowiednią argumentacją

-jak nam i naszemu urzędowi skarbowemu odpowiada chwalimy się tym gdzie wpłacamy pieniążki

-nie zalewamy spamem tego wątku, ze spamem walimy do Hyde Parku.

Pozamiatałem trochę i mam nadzieję że nikt nie będzie miał o to pretensji.

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aaaa, no tak. Ale właśnie wypełniam jakiś PIT28 i wpiszę tę fundację. Bez tego wątku bym tego nie zrobił, więc przydał się na coś!

Wszystkie JaJacki, to porządne chłopaki... :) Gdybyś mieszkał w mieście, które nie ma drugiego "L", to już bym zaciągnął Cię na piwo i byłbyś kolegą Centrina, ale skoro jest drugie "L", to poczekamy na okazję, żeby wychylić to i owo. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli można to ja dla niezdecydowanych odświeże wątek.

Gdyby ktoś Was miał chęć a nie wiedział komu przekazać swój 1% podatku poniżej prośba przekazania go dla niegdyś motocyklowego kolegi Piotrka znanego też jako McGyver. Część z Was może go zna, część pewnie słyszała.

pomoc%2Bdla%2BPiotrka.jpg

Gdyby ktoś zechciał przekazać swój 1% podatku Piotrek, jego rodzina i my jako znajomi i przyjaciele będziemy wdzięczni. Chcąc to wykonać należy wpisać w zeznaniu podatkowym nr KRS Dolnośląskiej Fundacji Rozwoju Ochrony Zdrowia -KRS 0000050135 z dopiskiem: VIDEOCOP- Piotr Zawadziło.

Więcej informacji znadziecie na stronie Piotra http://videocop.wroclaw.pl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli znasz osobiście to może podaj konto osobiste rodziców i zrobi się indywidualną zrzutkę dla chcących pomóc?

ale t

o są dwie różne rzeczy.

jak ktoś chce dodatkowo sypnąc kasą, to podejrzewam, ze każdy z nas zna takie przypadki (nawet ja w bliskiej rodzinie) a jesli chodzi o ten 1% z podatku to alternatywa jest taka. Albo dostanie je OPP albo zabierze państwo na podatek.

Dla nas w tym wypadku strata żadna a dla OPP...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

od lat zawsze gdzieś przekazuję 1%, i to nie ma znaczenia czy są to grosze czy większa kwota, gdy zbierze się większa ilość ludzi to "grosz do grosza i zbierze się kokosza"

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

×