Skocz do zawartości
prostezeja

wybebeszenie tłumika BMW F650GS

Recommended Posts

Witam, dostałem lewy tłumik od bmwF650GS, i wpadłem na genialny pomysł wybebeszenia go. Czy będzie z tym dużo problemów? Czy zaślepić połączenie z prawym tłumikiem czy może połaczyć je oba jak w oryginale?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Problem w tym, że watek(i) o "wybebeszeniu" już jest i coś tam, coś tam jest napisane ;)

Nie lepiej uzupełnić wiedzę, niż zaczynać od nowa ? :roll:

Edytowane przez Jarek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie napisałeś do czego chciałbyś zastosować ten tłumik...

Możesz go wybebeszyć, możesz drugi też wybebeszyć i używać ich jako pojemniki transportowe - zamiast kufrów na przykład...

A żeby Ci głośniej pracował, to tylko kolanko zostawić i koko dżambo...

To jest dopiero genialny pomysł... Szkoda, że ja nie dostałem takiego tłumika :(

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A gdzie wcięło wpisy moje i Vena ... z linkami do wątków pokrewnych ??? :shock:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcę schować Twoją ironiczną odpowiedź do tego tłumika.

Chowając czyjąś wypowiedź poszukaj empatii dla innych ludzi, których chcesz katować bezsensownym rykiem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chowając czyjąś wypowiedź poszukaj empatii dla innych ludzi, których chcesz katować bezsensownym rykiem.

ludzi i zwierząt...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mysle ze to beda wyrzutnie rakiet,tylko kolega nie chce sie przyznac do tego bp chce byc jedyny z czyms takim,Tylko po co.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mi się wydaje, że trochę jednak przesadzacie, wiem że to forum jest specyficzne ale chłopak zadał konkretne pytanie a oprócz wypowiedzi Jarka to same złośliwości.

Nie każdego stać żeby wydać 2000pln na wydech arrow lub leo vince a własnoręcznie przy odrobinie chęci i zdolności można poprawić brzmienie motocykla i nie mówię tu tylko o natężeniu hałasu. Na forum była już poruszana ta kwestia, były też opinie na temat wydechów Edka, które nie koniecznie są głośniejsze od seryjnych ale mają np. bardziej basowe brzmienie.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mi się wydaje, że trochę jednak przesadzacie, wiem że to forum jest specyficzne ale chłopak zadał konkretne pytanie a oprócz wypowiedzi Jarka to same złośliwości.

Nie każdego stać żeby wydać 2000pln na wydech arrow lub leo vince a własnoręcznie przy odrobinie chęci i zdolności można poprawić brzmienie motocykla i nie mówię tu tylko o natężeniu hałasu. Na forum była już poruszana ta kwestia, były też opinie na temat wydechów Edka, które nie koniecznie są głośniejsze od seryjnych ale mają np. bardziej basowe brzmienie.

Jarek znany jest z cennych wypowiedzi, to i nie dziwi że tutaj.

A serio nie widzisz (albo nawet słyszysz) różnicy między "customowym" tłumikiem a wybebeszonym? :o

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słyszę pytanie czy on chce faktycznie pozbyć się całych wnętrzności czy tylko nieprecyzyjnie to napisał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przychylę się do wypowiedzi Rzeżuchy, i nie chodzi mi o porównanie dźwięku tłumika takiego, a takiego. Jak ktoś zadaje pytanie to mu wg moich chęci i umiejętności odpowiadam bądź nie, a nie komentuję co na ten temat myślę. Jak tak dalej pójdzie to to forum faktycznie będzie tylko dla wąskiej grupki znajomych bo nikt nie odważy zapytać się o cokolwiek :-(. Niestety (oprócz wątków o stroju :lol:) konkrety w wielu tematach jest naprawdę trudno znaleźć, szczególnie ludziom, którzy są tutaj od niedawna.

EDIT: zamieszczam jeszcze raz link do przeróbki edhaus bo stary gdzieś zniknął

http://f650gs.pl/topic/2611-wydech-made-by-edhaus/page__hl__edhaus__fromsearch__1

Edytowane przez Vengosh10
  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak założę Mutombowego GPR to mogę sprzedać oryginalny wydech na schowki :D

Edytowane przez _Tomko_

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

EDIT: zamieszczam jeszcze raz link do przeróbki edhaus bo stary gdzieś zniknął

http://f650gs.pl/top...__fromsearch__1

.... oprócz wypowiedzi Jarka to same złośliwości.

A gdzie wcięło wpisy moje i Vena ... z linkami do wątków pokrewnych ??? :shock:

Jak tu pomóc - jak były dwa wpisy pomocne z linkami ( mój i Vengosha ), ale je usunięto, a spam zostawiono :roll:

Jak w takiej sytuacji pomóc, jak pomóc panie .... ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak tu pomóc - jak były dwa wpisy pomocne z linkami ( mój i Vengosha ), ale je usunięto, a spam zostawiono :roll:

Jak w takiej sytuacji pomóc, jak pomóc panie .... ;)

Też chciałbym wiedzieć. Jak żyć panie premierze... :-D Edytowane przez norbi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak tu pomóc - jak były dwa wpisy pomocne z linkami ( mój i Vengosha ), ale je usunięto, a spam zostawiono :roll:

Jak w takiej sytuacji pomóc, jak pomóc panie .... ;)

Zamiast stękać może najpierw trzeba rzucić okiem ciut szerzej

http://f650gs.pl/forum/46-uklad-wydechowy/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zamiast stękać może najpierw trzeba rzucić okiem ciut szerzej

http://f650gs.pl/for...klad-wydechowy/

Rzuciłem, ale dalej znaleźć nie mogę. Szukałem po "mojej zawartości", szukałem po Vena "mojej zawartości" i nie ma ;)

Ale fakt - pomysł dobry + 5 - właśnie maiłem dzwonić do Ciebie bo mam pomysła "w związku z tym" :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mi się wydaje, że trochę jednak przesadzacie, wiem że to forum jest specyficzne ale chłopak zadał konkretne pytanie a oprócz wypowiedzi Jarka to same złośliwości.

Nie każdego stać żeby wydać 2000pln na wydech arrow lub leo vince a własnoręcznie przy odrobinie chęci i zdolności można poprawić brzmienie motocykla i nie mówię tu tylko o natężeniu hałasu. Na forum była już poruszana ta kwestia, były też opinie na temat wydechów Edka, które nie koniecznie są głośniejsze od seryjnych ale mają np. bardziej basowe brzmienie.

Po pierwsze primo, to od przesadzania są ogrodnicy.

Po drugie primo, to...

Moja jakże ironiczna wypowiedź zrodzona została wyobrażeniem WYBEBESZONEGO tłumika cokolwiek to znaczy...

Uważam, że od tego są fora, żeby zadawać na nich pytania.

Podobno: KTO PYTA, TEN WYDAJE SIĘ GŁUPI, A KTO NIE PYTA GŁUPI JEST.

Wybebeszenie tłumika wg mnie to znaczy wyciągnąć z niego zawartość, poprzez to jest jeden wielki hałas tzw. basowe? brzmienie...

Krytykuję takie przeróbki... I mam nadzieję, że takiego rzeźnictwa uprawiać nie będziecie.

Mam nadzieję, a nie zabraniam, bo w wolnym kraju żyjemy.

Po trzecie primo..... :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×