Skocz do zawartości
ZWIERZ

Rok 2000, był to dziwny rok......

Recommended Posts

A z Jawami miał tyle wspólnego co ze snami

czyli nic ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Raduś - no nie powiem, jesteś jak wino...

;)

a WINO się nie obrazi? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkołę do której chodzi moje dziecko odwiedził leśniczy. Poznajecie??

lesniczy.jpg

:)

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Normalnie na tych fotkach wyglądasz jak NIEZWIERZ :-D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wstajemy dość wcześnie. Gospodarze już na nogach. Szybka kawka i herbatka żeby zbytnio się nie naprzykrzać gospodarzom. Pieniędzy nie chcieli przyjąć, więc zostawiliśmy gospodyni kawę w podzięce.

Ruszamy na Stańczyki, stały punkt programu - Wiadukty

"Pauza" na aktualizację nawigacji:

22.jpg

16.jpg

Po aktualizacji GPSu okazuje się że wiadukty są.....po drugiej stronie drogi

17.jpg

Wtedy jeszcze mosty były ogólnodostępne. Na górze spotykamy naszych znajomych od VS 1400 i kolesi szykujących bandżi.

19.jpg

7.jpg

Jako że czas nas ogranicza, musimy zbierać się dalej......w kierunku Biebrzańskiego Parku Narodowego.

Gotowi do drogi, ubrani "po zęby", moto odpalone, klepnięcie w plecy przez pasażera oznaczające ruszaj i...... i linka od sprzęgała padła. Strachu niema, byliśmy na to przygotowani, jest druga.

Linka zmieniona, jedziemy..... jedziemy ale nie za daleko z kilkanaście może kilkadziesiąt kilometrów nówka sztuka linka pada.

Jako że jedziemy nie byle jakim motocyklem tylko, Czechosłowacką myślą techniczną ze zintegrowanym sprzęgłem z dźwignią zmiany biegów, nie zaprzątamy sobie głowy zmianą linki, tylko dzida na "automacie".

Jedziemy bardzo malowniczo położoną szutrówką wzdłuż Biebrzy. Na przerwę zatrzymujemy się na moście w Dolistowie.

13.jpg

12.jpg

Po krótkim odpoczynku kierujemy się do Osowca, zwiedzać twierdzę.

Twierdzę zwiedza się tylko z przewodnikiem, na wejście musimy poczekać 1,5 godz. Mamy sporo czasu, to bierzemy się za reanimację linki sprzęgła jakimiś szpejkami do linek rowerowych. SUKCES, my dzieci PGRu zawsze sobie poradzimy :-D

Troszkę brudni idziemy na zwiedzanie.

8.jpg

2.jpg

Ostatni punkt programu zaliczony, czas wracać.

Koń odpalony, klepnięcie w plecy iiii..... i linka znów nie działa. Nawet nie zsiadamy, "męskie zapięcie" jedynki i ogień w kierunku domu. Zambrów - Czyżew - Sokołów Podlaski (gdzie pozbywam się balastu ;-) ) - Leśniczówka.

Przejechaliśmy ok. 750km. TS-a sprawowała się super, lina od sprzęgła to pryszczycho "nie wpływa na pracę silnika" (jak mawia klasyk).

Wycieczkę zaplanował Mariusz zainspirowany artykułem w "Świat motocykli" z cyklu "Trasa Pana Marka".

No i koniec. Tak mniej więcej wyglądał nasz pierwszy wyjazd turystyczny w nieznane.

  • Like 23

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pamiętasz to wszystko, czy zapisujesz?

Jak może nie pamiętać, skoro to pierwszy poważny wyjazd był :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pamiętasz to wszystko, czy zapisujesz?

Pamiętam kochany, pamiętam :-D

Tak naprawdę, to była to praca zespołowa z Mario 6na9. On podrzucił mi notatki co pamięta, ja swoje i coś tam ukleciłem.

Jako że to pierwszy "poważny" wyjazd, to zapamiętaliśmy go dość dobrze. Z pozostałymi pewnie było by gorzej.

@Icoo mnie uprzedził :beer:

Edytowane przez ZWIERZ
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Świetna relacja.... piknie Zwierzu piknie :beer:

Przypomina mi się nasza pierwsza "wyprawa" Iż-em i Junakiem na Mazury, tylko ja jako plecak :-D ....gdzie ja tam te foty mam.... :roll: wtedy chyba się jeszcze zdjęć nie robiło :lol:

P.S> A żeby było ciekawiej to nam linka w Iżu poszła w Malborku w niedzielne popołudnie, więc musieliśmy tam przymusowo spędzić nieplanowaną nockę :-)

Edytowane przez dakarowy
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×