Skocz do zawartości
ludziepodrozuja

Garmin 62s - Wyłącza sie podczas jazdy !

Recommended Posts

Powodzenia :rolleyes:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już myślałem, że problem wyłączania zniknął. Powyłączałem wszystkie mapy oprócz jednej. Przez pierwsze cztery godziny garmin dziełał jak należy....a potem wyłączył się i po ponownym uruchomieniu znowu się wyłanczał. Walki ciąg dalszy...

Dojechaliśmy do Rio Grande, do ushuaia jeszcze 200 km. Dzis mała przerwa. Klejenie szyby, po wczorajszej wywrotce....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w dalszym ciągu obstawiam baterie, na wybojach dostają "luzu"

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w dalszym ciągu obstawiam baterie, na wybojach dostają "luzu"

Miałem podobne problemy ale tylko na akumulatorach, przesiadłem się na sanio extrim czarne i problem się skończył dużo do sprawności pomogła aktualizacja softa w moim 62s i po tym juz nie próbowałem na innych aku

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też myśle, że to wina prądu. Tylko, że już tak ścisło siedzą akumulatorki w gnieździe, że mało prawdopodobne żeby sie luzowały nawet na największych wybojach. Jeszcze chodzi mi po głowie myśl, że moja ładowarka coś szwankuje. Musze zmieżyć napięcie po naładowaniu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spróbuj włożyć choćby zwykłe baterie AA, ja zauważyłem że nie banglało z aku na których biegunach było widać wyraźne ślady kontaktu ze stykami navi, te które są ok, są czyste, zero jakichkolwiek smug, odciśnięć itp.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moze byc i tak ze kturys akku upadl w przeszlosci na twarde podloze i ma pekniety rdzen w srodku (plusowa elektroda) i w zasadzie laczy obwod zasilania ale podczas wiekszych wibracji jest przerwa, aha glupie pytanie przelaczyles w opcji zasilania z baterii na akku? To wazne bo przy np. 6 bat. Jest roznica w zasilaniu ok.1, 8V a to duzo przy niskim nap.zasilania.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kilka dni obserwowałem pracę mojej nawi. Przez dwa dni nie wyłączyła sie ani razu. A jeździliśmy po dziurach ogromnych. Szutry i bezdroża w Argentynie królują! Poza głównymi drogami asfaltu brak. Ale do sedna, nie wyłączyła się ani razu. Następnego dnia niestety znowu porażka. Ale tylko 3 razy padła. Także, narazie nie mam dalszych pomysłów co z nią robić. Pomału przyzwyczajam się do tej dodatkowej funkcji.... :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heh. To może jakiś lokalny szaman?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiedzialbym ci co z nia zrobic po powrocie do domu ale pewnie juz wiesz :]

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest już nowszy. Z glonassem :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×