Skocz do zawartości
karol8888

Witam wszystkich miłośników motocykli BMW

Recommended Posts

Witam wszystkich miłośników motocykli BMW .Mam na imię Karol i posiadam motocykl BMW F650ST Z 99r z przebiegiem 55tyś km.Zapisałem się do waszego forum aby dowiedzieć się coś więcej o swoim motocyklu oraz aby wymieniać opinie i dyskutować na temat naszych cudownych maszyn ;-).Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!

My tutaj uwielbiamy dyskutować! Ja pobędziesz z nami trochę to załapiesz to i owo ;) Dodam, że o motocyklach i sprawach z nimi związanymi czasem trochę też :)

Wpadaj na któryś z licznych naszych zlotów! - info w odrębnym wątku.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dwóch największych miłośników dyskusji juz poznałeś :-D

Witaj.

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj witaj :) dobrze trafiles, ja tu jestem od pol roku i jestem bardzo zadowolony. Duzo sie wg mnie nauczylem bo motor juz rozebralem sam (zobacze czy go jeszcze zloze :D ) sa bardzo fotorelacje z podrozy i duzo duzo innych :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć :)

Z jakich okolic jesteś? Bywam w Końskich, a pojeździć nie ma tam z kim ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć :)

Bywam w Końskich

A ja w górskich ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam witam ;-)Mam już za sobą parę mechanicznych przeżyć związanych BMW -wymiana całego kompletnego sprzęgiełka rozrusznika wraz z wolnym kołem,ustawienia luzów zaworowych,montażu wskaźnika temperatury w miejsce zegarka ,handbary od GS i wiele wiele innych modów a to jeszcze nie koniec ;-).Jestem na etapie szukania gdzie by tu dorwać boczne naklejki.Tak że koledzy będzie się jeszcze działo ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam witam ;-)Mam już za sobą parę mechanicznych przeżyć związanych BMW -wymiana całego kompletnego sprzęgiełka rozrusznika wraz z wolnym kołem,ustawienia luzów zaworowych,montażu wskaźnika temperatury w miejsce zegarka ,handbary od GS i wiele wiele innych modów a to jeszcze nie koniec ;-).Jestem na etapie szukania gdzie by tu dorwać boczne naklejki.Tak że koledzy będzie się jeszcze działo ;-)

To masz więcej doświadczeń niż nie jedna osoba na forum ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem dokładnie z miejscowości Wolica koło CHĘCIN, a co do Końskich to nie daleko znalazłem swoja drugą połówkę Miedziana Góra a i czasem bywam nad zalewem w Sielpi ;-) .Co do moto to wszystko robię sam mam tak zwaną smykałkę to już mój 4 motocykl także jakoś sobie radzę ;-)

Edytowane przez karol8888

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czasem szlajam się po lasach koło Sielpi, Włoszczowy, Stąporkowa, itp.

Nie ma chętnych do jazdy w tych rejonach. Z wyjątkiem KRSa, który jest z Tomaszowa Mazowieckiego ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak zapuszczasz się w stronę Włoszczowy to już masz powiedzmy nie daleko do mnie ;-) Często przez moją miejscowość ludzie śmigają widzi się przejeżdżające ST, GS-y 650 1200 widzi się tego z racji częstych jak na moje tereny imprez związanych z motokrosem np:(KIELCBERG) kupę tu jest klubów motokrosowych ale nie zna się ludzi ;-)

Edytowane przez karol8888

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czasem szlajam się po lasach

Podejrzewaliśmy Cię o to z Falconem. :-D

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podejrzewaliśmy Cię o to z Falconem. :-D

Wiem, że mieliście ze sobą coś więcej do czynienia, niż tylko sąsiednie bloki ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem, że mieliście ze sobą coś więcej do czynienia, niż tylko sąsiednie bloki ;)

Przynajmniej nie robiliśmy z tego tajemnicy... Jak niektórzy...

Chciałbyś coś powiedzieć?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przynajmniej nie robiliśmy z tego tajemnicy... Jak niektórzy...

Chciałbyś coś powiedzieć?

Nie, już nic.

To ja dalej będę jeździł motocyklem po lasach, a Wy róbcie po kątach to co do tej pory :)!

:beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie mam pytanie o te nieszczęsne naklejki boczne do ST,wiem że może za szybko wypytuje i już chce coś wiedzieć ale pomóżcie koledzy .Czy takowe wykonuje jeszcze kolega Wsitek ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie mam pytanie o te nieszczęsne naklejki boczne do ST,wiem że może za szybko wypytuje i już chce coś wiedzieć ale pomóżcie koledzy .Czy takowe wykonuje jeszcze kolega Wsitek ?

Odnośnie naklejek, to poczytaj ten wątek http://f650gs.pl/topic/6231-naklejki-na-motocykle-rozne/

A tak w ogóle, to witaj! Fajny masz motor :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lewa

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×