Skocz do zawartości
szeltom

Witam z Bydgoszczy .

Recommended Posts

Dzięki za powitanie. Jak widzę jest na forum troszkę moich krajan :-) Poszukiwania F-ki trwają od jakichś 2 tygodni. Ale decydująca będzie przymiarka do motocykla. Niestety Bozia poskąpiła wzrostu , raptem 170 , dlatego zanim kupię moto muszę mieć pewność, że czuję go, że nie majtam nogami w poszukiwaniu gruntu :-) I tu będę miał prośbę do kogoś z Bydgoszczy. O możliwość przymiarki do F - ki :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Będzie trudno, w Bydzi i okolicach same chłopaki i dziewczyny z GS-ami (przynajmniej Ci z forum) :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hm ... a "ernb" ?? Widzę , że ma w podpisie F650 Funduro :-) :-) i Bydgoszcz :-)

No widzisz, Ernba nie miałem jeszcze okazji poznać więc umknął mojej uwadze ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cześć - bierz Efkę lub GS, a jak chcesz chopperka to mam (też oczywiście) Kawasaki EN 500 w idealnym stanie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć!

Też, mam tak ze 170 ale za to waga słuszna pozwala eF dogiąć do ziemi i nie ma problemu, z manewrami gorzej.

Ostatnio, zauważyłem że wielu z podobną historią tu zawitała, mnie nie wyłączając.

Ciekawa sprawa - kryzys wieku średniego pcha ludzi na moto? A może w końcu można (trzeba) zacząć spełniać marzenia.

Powodzenia!

Edytowane przez Pellc

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No widzisz, Ernba nie miałem jeszcze okazji poznać więc umknął mojej uwadze ;-)

Bo ten czas tak z.... a i reprezentuję B-cz dość krótko

W razie czego jestem do dyspozycji poprzez kol. Petreta.

Hm ... a "ernb" ?? Widzę , że ma w podpisie F650 Funduro :-) :-) i Bydgoszcz :-)

Co do przymiarki - jestem do usług (niestety bez możliwości jazdy - mam złe doświadczenia).

pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ernb dzięki za dobre chęci. Do jazdy wcale bym się nie pchał , już starzy indianie wyznawali zasadę , że własnej kobiety i motocykla się nie pożycza :-) :-) , ale taka przymiarka "na sucho" jest dla mnie cenna, bo jeśli F-ka będzie na mnie po prostu za wysoka , to muszę pomysleć o wyjściu awaryjnym :-) Odezwę się na priv i mam nadzieję, że uda nam się spotkać :-) a co do kryzysu wieku średniego ... Pellc , myślę , że raczej to drugie - jest wreszcie czas by wrócić do tego co się robiło za młodu :-) , choć kasy nadal jakby niewiele :-) :-)

Edytowane przez szeltom

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozdrowienia z Bydgoszczy!

Jak znajdziesz coś ciekawego to daj cynk ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ernb ... dzięki wielkie ! Przymiarka do F-ki zaliczona. Okazuje się, że moje marne 170 wzrostu wystarcza. Ogólnie ogarniam moto. Oczywiście statycznie :-) Wiem, że jazda to inna bajka, ale myślłem, że będzie gorzej. Przy okazji ernb przekazał mi ogrom porad do wykorzystania przy zakupie. Jeszcze raz dzięki , a fotka się przydała, żonka i syn byli w kropce :-) :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj,

ja mam co prawda ST w dodatku rozebrane ale w moim motorku jak i funduro jest taka fajna regulacja amortyzatora tylnego zawieszenia. Dużo daje i jak widzę spokojnie dajesz radę a jazdą to się nie musisz przejmować, bo to już tylko komfort i sama przyjemność. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ernb ... dzięki wielkie ! Przymiarka do F-ki zaliczona. Okazuje się, że moje marne 170 wzrostu wystarcza. Ogólnie ogarniam moto. Oczywiście statycznie :-) Wiem, że jazda to inna bajka, ale myślłem, że będzie gorzej. Przy okazji ernb przekazał mi ogrom porad do wykorzystania przy zakupie. Jeszcze raz dzięki , a fotka się przydała, żonka i syn byli w kropce :-) :-)

oj tam, oj tam .....

Mam nadzieję, że niechcący nie nakierowałem na niewłaściwe tory ;-)

Oczywiście o nielicznych i całkowicie nieistotnych wadach typu/egzemplarza napomknąłem....

pzdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×