Skocz do zawartości
szeltom

Witam z Bydgoszczy .

Recommended Posts

Witam ! Przyznam, że pojawiam się na tutejszym forum rozdarty, tuż przed podjęciem decyzji co do zakupu swojego motocykla po 20 letniej przerwie. Przyznam też, że od długiego czasu przymierzałem się do choppera, ale po lekturze książek Ani Jackowskiej zakiełkowała we mnie nowa myśl ... A może BMW F650 ?? Tak, tak kobitka mnie zainspirowała .... No i teraz "biję się z myślami". Dlatego chcę pobuszować trochę po tutejszym forum by podjąć jakąś decyzję :-) Moje doświadczenie sprzed lat to MZ ETZ 150 , MZ ETZ 250, Jawa TS 350 , Suzuki GS 400 .. Pamiętacie jeszcze takie moto ? :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. :beer:

Te motocykle nie są przeciez takie stare :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć :)

Z jakiej innej epoki? ech... No chyba że chodzi Tobie o to że jak każdy porządny enerdowski lub czechosłowacki dwutakt przetwarzały spaliny szkodliwe na widoczne ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam.Nikt sie orlem (motocyklowym) nie rodzi.Podstawy juz masz i jak chcesz miec niemalze uniwersalnego i niezawodnego motka to kupuj f ke , gs.Tylko sie nie napalaj bo na rynku latwo wejsc na "mine".Poszukaj , przebieraj jak w dziewczynach:).Ja szukalem 3 miechy .Powodzenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki flash ! Co do motka :-) Serce wyrywa się do GS -a, ale realne możliwości finansowe oscylują wokół F-ki. Znając moje zasoby finansowe , wyczytałem już, że lepiej odpuścić taniego, zjechanego GS-a , a lepiej na początek kupić zadbaną i wypieszczoną F-kę. I za taką "dziewczynką" się raczej rozglądam :-)

Edytowane przez szeltom

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dzięki flash ! Co do motka :-) Serce wyrywa się do GS -a, ale realne możliwości finansowe oscylują wokół F-ki. Znając moje zasoby finansowe , wyczytałem już, że lepiej odpuścić taniego, zjechanego GS-a , a lepiej na początek kupić zadbaną i wypieszczoną F-kę. I za taką "dziewczynką" się raczej rozglądam :-)

No i ciuchy :)

;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cześć :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam krajana

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć, po zakupie śledź wątek kuj - pom w "ustawkach". Poznasz po temacie :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No znalazłem te kujawsko - pomorskie "ustawki" , nie dało się nie zauważyć , tytuł od razu rzuca się w oczy :-) :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, mniej więcej po takiej samej przerwie kupiłem ef-kę, moim zdaniem motek jest pierwszoklaśny do odbudowania odruchów bezpiecznego podróżowania, może nie od nowa ale trzeba dużo się nauczyć by poczuć się bezpiecznie na drodze. Stare modele? Łezka kręci się w oku ( no i te gazety na klacie pod kurtką), na dziś raczej mają wartość kolekcjonerską, dzisiejsze modele to już inna epoka. Po ok 3tys km treningu wsiadłem na 800gs i myślę, że jeszcze do niego nie dorosłem, może bardziej do 1150rt, o którym coraz częściej myślę. Zrobiłem kilkaset km na 800st, motorek super, fajny, cichy bo na pasie napędowym ale nie mnie - pozycja do dłuższej jazdy jest niewygodna - bolą nogi, każdy wiek ma swoje prawa. Ef-kę zdecydowanie polecam, życzę trafienia dobrego egzemplarza. :cool:

Edytowane przez Geoborek
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam ! Przyznam, że pojawiam się na tutejszym forum rozdarty, tuż przed podjęciem decyzji co do zakupu swojego motocykla po 20 letniej przerwie. Przyznam też, że od długiego czasu przymierzałem się do choppera, ale po lekturze książek Ani Jackowskiej zakiełkowała we mnie nowa myśl ... A może BMW F650 ?? Tak, tak kobitka mnie zainspirowała .... No i teraz "biję się z myślami". Dlatego chcę pobuszować trochę po tutejszym forum by podjąć jakąś decyzję :-) Moje doświadczenie sprzed lat to MZ ETZ 150 , MZ ETZ 250, Jawa TS 350 , Suzuki GS 400 .. Pamiętacie jeszcze takie moto ? :-)

Miałem podobnie... Z MZ-ty na GSa. Polecam :-) młodość wróciła ;-)

Witaj i udanych łowów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam ! Przyznam, że pojawiam się na tutejszym forum rozdarty, tuż przed podjęciem decyzji co do zakupu swojego motocykla po 20 letniej przerwie. Przyznam też, że od długiego czasu przymierzałem się do choppera, ale po lekturze książek Ani Jackowskiej zakiełkowała we mnie nowa myśl ... A może BMW F650 ?? Tak, tak kobitka mnie zainspirowała .... No i teraz "biję się z myślami". Dlatego chcę pobuszować trochę po tutejszym forum by podjąć jakąś decyzję :-) Moje doświadczenie sprzed lat to MZ ETZ 150 , MZ ETZ 250, Jawa TS 350 , Suzuki GS 400 .. Pamiętacie jeszcze takie moto ? :-)

Miałem podobnie... Z MZ-ty na GSa. Polecam :-) młodość wróciła ;-)

Witaj i udanych łowów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :)

Choppery/cruisery mają swój niepowtarzalny klimat. Moim daniem równie wyjątkowy jak klasyki, choć ja akurat za jazdą gwiazdami bloku wschodniego nie tęsknię (mogę popatrzeć i powspominać, ale nie dosiadać!)

Mnie chromy kojarzą się z pewną specyficzną filozofią motocyklizmu opartą głównie na braku pośpiechu - w opozycji do innych filozofii motocyklizmu opartych właśnie na pośpiechu ;) i to godne popierdywanie na głośnych, błyszczących, niewygodnych i kiepsko hamujących maszynach nadal uwielbiam :)

Ale...

Funduro (ja mam akurat Aprilię PEGASO) to wolność jakiej nie da ci źaden chopper/cruiser! To wolność od dyktatury asfaltu, to wygoda, uniwersalność i przygoda zupełnie innego wymiaru. Bezcenne :)

Udanego zakupu :)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozdrowionko,

i korzystnych zakupów :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×