Skocz do zawartości

Recommended Posts

W czasie kiedy miałem eFkę, to również zamontowałem szybę Lostera i na moje potrzeby wystarczała. Wcześniej miałem oryginalną owiewkę, którą udało mi się w fajnej cenie przy okazji sprzedać. Nie pamiętam natomiast jak szyba zachowywała się przy podmuchach wiatru i przejazdach obok ciężarówek z naczepami. Dokleiłem mały znaczek 3D bmw i wyglądała jak oryginał.

Model f650 Strada była robiona równolegle do zwykłej F650, czy to był taki lift - wiecie może?

rG0FnYVcLj4QbuqAONJYDeozcgaBxfgDbmAkf6v8

Edytowane przez tomasz0803
dodanie zdjęcia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupiłem motocykl z takim Losterem, ale w tym momencie jest dość przerobiony. Może dlatego, że lubię sobie poprzerabiać, ale też coś mi w niej nie pasowało. Duża, za bardzo pochylona do kierowcy, szumiało, a po założeniu deflektora bardzo ją gięło. Miałem okazję przejechać się Efką ztakim Givi, i na kilku kilometrach odniosłem pozytywne wrażenie.  Mam wrażenie, że Efka z Losterem wygląda lepiej, ale to rzecz gustu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Całkiem przypadkowo trafiłem dzisiaj na taką zmotkę. Powiem szczerze, że ładnie się prezentuje. Tutaj owiewka przednia jest oryginał z dorabianymi elementami - wygląda jak taka droga z Touratecha. :D

BMW-F650-GS-Funduro-Rally-14.jpg

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×