Skocz do zawartości
facet w drodze

Prośba o pomoc w obejrzeniu motocykla w Śremie

Recommended Posts

Pilnie szukam kogoś z okolicy Śremu do zweryfikowania mojego wrażenia o motocyklu:

http://gregorbike.otomoto.pl/bmw-f-650-bardzo-dobry-stan-dodatki-M3880878.html

- w zamian za pomoc oferuję zaproszenie na gościnę we wspaniałym miejscu nad Bugiem (obiecałem fajny zlot dla wszystkich) lub porządna flaszka przy pierwszej okazji spotkania forumowego...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dołączam się do prośby kolegi. Pomagam mu szukać motocykla, ale w naszych okolicach wybór jest mały. Jeśli ktoś mógłby obejrzeć motocykl, to byłoby super. Motek wstępnie obejrzany kilka dni temu, ale jako że Marcin nie ma doświadczenia, to szczegółów technicznych za bardzo nie ustalił. Podobno są dobre opony, napęd, tarcze hamulcowe, stan wizualny itp. rzeczy widoczne gołym okiem dla laika.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może napiszcie do krystiankar - Motek z okolic Cieszyna. Miałem go u siebie przed rokiem ... chyba 5500 z wyposażeniem - reszta PW

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do Krystiana chętny - do mnie Ty - powiem co wiem, ale nie obcemu ;) :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też pytałem niedawno o ten egzemplarz na forum :-) Centrino tak go oceniał : Ad3. Wypicowany jak psu jajca. Nie posiada nalepek na zadupku ani z lewej ani z prawej. Po śrubie tylnego koła można podejrzewać, że łańcuch się już wyciągnąl. Sprzedawca zapomniał wspomnieć o przebiegu ale ze zdjęć widać 42tyś. Czy oryginalne?? Nie wiem ale ktoś montując gmole, stelaże do kufrów, termometr oleju, deflektor raczej nie jeździ do kościoła.

http://otomoto.pl/bm...i-M3880878.html

Edytowane przez szeltom
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wypowiedź jakby moja ale ja nie jestem Maiordomus :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No co jak co ale od tego posta stałeś się Aktywny :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czowiek się uczy całe życie ! ( i głupi umiera ...)

A co do tego motka to go oglądałem i na prawdę odniosłem wrażenie, jakby ktoś szykował jak dla siebie i nagle musiał sprzedać ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×