Skocz do zawartości
waflo

Poszukiwany DAKAR - wyposażony :))

Recommended Posts

Hejka!

Znajomy z Bielska Białej (jeszcze nie obecny na tym forum) chce kupić Dakara w cenie do 15tyś zł. Rocznik jest mniej ważny, ważniejsze jest wyposażenie i stan. Podaję bezpośredni adres mailowy do zainteresowanego:

darekbusko@gmail.com

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dakar i do tego wyposażony to deficytowy towar.. Pojawiaja sie jakieś ogłoszenia ale to najczęściej zajeżdżone wraki. Myślę, że kolega powinien wyjść naprzeciw i zacząć aktywnie szukać, bo z biernego czekania nic nie będie. Chyba kilka osób już tu czycha na dakara. Niepisana forumowa zasada mówi, że prawo zakupu jest zdobywane w kolejności ilości postówv hehe :D Niech się kolega zapisze, przywita, pogadamy :D

A jak tam Twoj czarny szerszeń?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dakar i do tego wyposażony to deficytowy towar.. Pojawiaja sie jakieś ogłoszenia ale to najczęściej zajeżdżone wraki. Myślę, że kolega powinien wyjść naprzeciw i zacząć aktywnie szukać, bo z biernego czekania nic nie będie. Chyba kilka osób już tu czycha na dakara. Niepisana forumowa zasada mówi, że prawo zakupu jest zdobywane w kolejności ilości postówv hehe :D Niech się kolega zapisze, przywita, pogadamy :D

Masz rację Jackx - ale przyznaję, że sam się trochę w to szukanie zaangażowałem. Fajnie by było znać kolejnego posiadacza Dakara z okolicy :D

A jak tam Twoj czarny szerszeń?

...hmmm... czarny szerszeń... może być ;)

Wczoraj wreszcie zarejestrowałem i ubezpieczyłem moto, a następnie wybrałem się w "dłuższą" wycieczkę. Najpierw sam trochę po mieście, a później z szymanem do Tyńca po małych wybojach :D

Rewelka - nawet ABS już przetestowałem hehe :D

czarny szerszeń sprawuje się rewelacyjnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×