Skocz do zawartości
harry^

Witam z Tarnowa

Recommended Posts

Powitać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadzam sie ...czas pokaze.Doswiadczenie w ujezdzaniu fundurek mamy widze podobne.Ja swojego gs-a o malo nie sprzedalem po miesiacu, bo zaczalem go porownywac do innych ktore mialem w tym do jak mowia armatury czyli XV700 ktora mam w Polsce i chyba nie sprzedam nigdy (sentyment i to oddawanie momentu od samego dolu charakterystyczne dla "V") .Gs oferuje za to mozliwosc wjazdu praktycznie wszedzie czego nie powiem o turystykach i chopperach, tak wiec cos kosztem czegos niestety.Powiem krotko jesli nie bedzie z nim problemow , to w przyszla zime maluje mu pod siebie m.in. rame, silnik i zostaje ze mna nastepne kilka lat. Ups znowu nie na temat?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

enlil - enduro jest super na szutry.. ale tak pakowne i wygodne w jeździe na trasie, czy chroniace przed wiatrem / deszczem jak Deauvillka niestety nie jest ;-(

..to trochę inna filozofia - narazie jestem tutaj teoretykiem, ale zamierzam to zmienić w tym sezonie ;-)

GS świetnie sobie radzi w trasie jak i na szutrach. Trzeba tylko dobrać odpowiednie oponki. Przed deszczem cie chroni przeciwdeszczówka lub wiata przystanku autobusowego ;) Jak położysz go na bok, to podnosisz i jedziesz dalej, a nie zbierasz plastiki razem z całym majdanem bagażowym. Nie jest tak wygodny jak szosowy turystyk, ale ta dowolność wybierania trasy moim zdaniem jest bezcenna. Ty, jako geogrof, powinieneś to docenić ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Serdecznie witam kolegę ziomala ;-)

No może nie całkiem "ziomala", bo ja jestem ze wsi / całe 5km od dworca w MIEŚCIE/ :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć!

Jako Geografa powinien zainteresuje Cię wątek mapowy i "afera mapowa -podejście 1". Polecam odwiedzić, może wniesiesz w tej sprawie jakieś nowe światło. A atmosfera tam też odpowiednio gorąca, czego namiastkę masz tu w swoim powitalnym wątku. Ja bym chciał, żeby mapa mogła być czymś więcej niż tylko "helpline" - ale to już inna, długa i kręta historia.

http://f650gs.pl/topic/730-f650gs-mapa/

http://f650gs.pl/topic/6179-afera-mapowa-podejscie-pierwsze/page__st__280

Powodzenia!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×