Skocz do zawartości
Bzyk

Kupię kufry boczne do Dakara 2004

Recommended Posts

Hej, poszukuję kufrów bocznych do Dakara 2004, stelaże do nich z mocowaniami też mile widziane.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hej,

to kufty mojej zony, sa do sprzedania: http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-anzeige/bmw-f650gs-koffersatz-variokoffer,-kofferhalter,-innentaschen/183935188-222-8426?ref=search

cena razem z torbami i uchwytami, bez toreb 300e, moge dostarczyc pod dom ok kwietnia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tez jestem na etapie stelaży

zamiast kufrów zastanawiam się nad sakwami

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znów nieskromnie mogę polecić mojego kumpla Andrzeja ;D

Kuferki nie tylko fajnie wyglądają ale też są konkretnie wykonane. Stelaż też by się pewnie dorobiło ;)

http://allegro.pl/kufry-aluminiowe-kufer-zestaw-bmw-1200-gs-ktm-i4009165793.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no nie robiac sobie konkurencji i sluzac pomoca polecam kufry otwierane z gory sa praktyczniejsze, sam zamienilem bmw vario na alu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no nie robiac sobie konkurencji i sluzac pomoca polecam kufry otwierane z gory sa praktyczniejsze, sam zamienilem bmw vario na alu.

Dzięki za namiar, chyba rzeczywiście bardziej praktyczne są kufry z pakowaniem z góry, no i parę stówek taniej wychodzi. Ciekawe ile kosztowałaby para ze stelażem...i czy montaż stelażu byłby do wykonania nawet przeze mnie-czytaj mało wyrobionego majsterkowicza?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam do sprzedania Vario ze stelażami, kluczykami i bolcami mocującymi w fajnym stanie.

Chciałbym za nie ok. 1100pln

W razie zainteresowania proszę o wiadomość, mogę podesłać fotki na maila :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spóźniłes się ze cztery lata. Kiedyś to był rarytas ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spóźniłes się ze cztery lata. Kiedyś to był rarytas ;-)

niech poczeka jeszcze cztery, znów się zrobią rarytasem ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej, co masz na myśli, że "kiedyś to był rarytas" ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak zalogowalem się na forum a było to jakiś czas temu, Vario były poprostu nieosiągalne

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak zalogowalem się na forum a było to jakiś czas temu, Vario były poprostu nieosiągalne

moze nie osiagalne na rynku wtornym po nizszych cenach bo w bmw nowe jeszcze teraz mozna kupic tylko inna cena

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za namiar, chyba rzeczywiście bardziej praktyczne są kufry z pakowaniem z góry, no i parę stówek taniej wychodzi. Ciekawe ile kosztowałaby para ze stelażem...i czy montaż stelażu byłby do wykonania nawet przeze mnie-czytaj mało wyrobionego majsterkowicza?

Z montażem spokojnie sobie poradzisz, a jeśli potrafisz giąć, spawać i precyzyjnie ustawić rurki to i sam go wykonasz ;) Dzwoń i pytaj póki terminy są krótkie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×