Skocz do zawartości
Pawel

Przyczepa do przewozu motocykla - potrzebna

Recommended Posts

Czesc!

Ma ktos z Was przyczepe do przewozu motocykla? Najlepiej z okolic Wrocławia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wiozłem z Warszawy do Krakowa na zwykłej przyczepie. Stelaż pod koło przednie zrobiłem z połówki palety wyrywając środkową deskę. Z kolejnych desek z rozebranej palety skręciłem, już jak moto stało na przyczepie uchwyt pod tylne koło przykręcając je do stelażu przedniego koła. Dodatkowo cztery rozpórki (dwie na stronę) na burty przyczepy. Skręcenie całego stelaża zajęło mi jakieś 20`. Sprzedający jak zobaczył w proszku mój patent to zwątpił, ale później patrzył z podziwem i stwierdził, że dobre, mocne i szybkie jest to moje rozwiązanie :D

Dodatkowo oczywiście moto ściągnięte taśmami - ja go ściągnąłem tak, że centralną stopką opierał się na palecie - wtedy było już stabilnie bo wcześniej na dziurach wybijało mi motor na amorach. Pamiętaj tylko żeby taśmy były mocne i przede wszystkim klamra do taśm. Ja miałem jedną porządną i trzy bardzo kiepskie. Porządna trzymała do samego końca. Jedna kiepska przerwała się ok 20km przed domem, w pozostałych kiepskich pokrzywiło zapadki naciągające, ale trzymały do końca. Ta mocna dociskała w pojedynkę tył za siodło i spisała się super.

pochwal się, co kupujesz? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paweł aktualne jeszcze? wykonaj tel do mnie to dam namiary na dwóch znajomków :D

coś kupiłeś ?!?? :twisted: :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzieki za pomoc ale znalazlem busa. Jade rano w polske, mam pare adresow, mam nadzieje ze cos kupie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ja coś wiem i nie powiem :twisted: ;) tłumacz się tu zaraz Pawle 8-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zrobimy ustawkę na poligonie i go "potestujemy" :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×