Skocz do zawartości
junge339

Sprzedam gs650f

Recommended Posts

Przeczytałem Twoje ogłoszenie .

Weż to ogarnij jeszcze raz bo nikt tego nie kupi.

A już chyba nie z tego forum .

No i ten przebieg ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki,możesz sprecyzować co poprawić.Co do przebiegu to co mam zrobić dołożyć ,kupiłem sam ten moto w germani i przebieg jest prawdziwy .Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki,możesz sprecyzować co poprawić.Co do przebiegu to co mam zrobić dołożyć ,kupiłem sam ten moto w germani i przebieg jest prawdziwy .Pozdrawiam

Cześć. Bardzo "krzykliwe " to ogłoszenie :), ogarnij też interpunkcję i ortografię. Wiem, że nie sprzedajesz słownika ort. ale zainteresowanych może odstraszyć nazwijmy to "wiarygodność sprzedawcy" Pozdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki,możesz sprecyzować co poprawić.Co do przebiegu to co mam zrobić dołożyć ,kupiłem sam ten moto w germani i przebieg jest prawdziwy .Pozdrawiam

Pierwszy raz widzę taki model motocykla, no dobra może drugi... ;-) nawet na plastikach masz inaczej napisane :-) :beer:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwszy raz widzę taki model motocykla, no dobra może drugi... ;-) nawet na plastikach masz inaczej napisane :-) :beer:

Właśnie miałem się pytać, czy to jakieś wersje z Arabii Saudyjskiej? Bo od dupy strony trzeba czytać. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie macie litości dla dyslektyka ;) - choć z drugiej strony wygląda to rzeczywiście lepiej ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O, znalazł się rocznik '00 z mniejszym przebiegiem niż mój ;D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do przebiegu nie macie się co "przy...czepiać" :D Trzeba pojechać i zobaczyć. Też mam '00, kupiłem dwa lata temu jak miał 13k, teraz jest gdzieś 24, więc jestem przekonany, że to całkiem możliwe, że nie musi mieć 40 czy 60k na liczniku, żeby był wiarygodny :lol:

Ze zdjęć, na pierwszy rzut oka, to bardzo dobrze wygląda ten motek. Z drugiej strony jak to jest 2000, to chyba przedni błotnik nie ten, no i kierunki od "lexusa" :cool:

Moim zdaniem nie jest tak zupełnie łatwo ukryć przebieg i cofnąć na 20K, a już w ogóle w okolice 10K. Oczywiście zależy kto kupuje i skąd się cofamy :lol: Dla mnie bardziej prawdopodobne i trudniejsze do wykrycia byłyby cofki z większych przebiegów (zupełnie przykładowo 80K) na średnie (zupełnie przykładowo 40K), zależy na ile sprzedawca ocenia stan albo kiedy motek wyglądał jeszcze bardzo podobnie :lol: Oczywiście to takie czyste "gdybanio-teoretyzowanie", tutaj nie ma żadnej reguły tylko przypuszczenia - szczególnie zza klawiatury. :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do przebiegu nie macie się co "przy...czepiać" :D Trzeba pojechać i zobaczyć. Też mam '00, kupiłem dwa lata temu jak miał 13k, teraz jest gdzieś 24, więc jestem przekonany, że to całkiem możliwe, że nie musi mieć 40 czy 60k na liczniku, żeby był wiarygodny :lol:

[..].

Czyli w 12 lat zrobił 13k, a Ty w 2 zrobiłeś 11k. Przelicz to sobie, bo ja chyba do Żabki więcej w roku km zrobię ;]

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ze zdjęć, na pierwszy rzut oka, to bardzo dobrze wygląda ten motek. Z drugiej strony jak to jest 2000, to chyba przedni błotnik nie ten, no i kierunki od "lexusa" :cool:

Błotnik jest "ten" tylko ma założoną Dakarową nakładkę (do kupienia w ASO za 100 zł), a kierunki mają po prostu białe wkłady

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli w 12 lat zrobił 13k, a Ty w 2 zrobiłeś 11k. Przelicz to sobie, bo ja chyba do Żabki więcej w roku km zrobię ;]

Czy można nazwać Ciebie już alkoholikiem? :-D

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy można nazwać Ciebie już alkoholikiem? :-D

Brzmi jak zadanie z podstawówki ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli w 12 lat zrobił 13k, a Ty w 2 zrobiłeś 11k. Przelicz to sobie, bo ja chyba do Żabki więcej w roku km zrobię ;]

Dobrze to policzyłeś :D Wiem, że są tacy co robią w rok 50K i tacy co zrobią 1K (może być średnio). Nikt nikomu nie każe nabijać licznika bo lata lecą. Niemcy są też średnio bogatsi, więc rozumiem, że nie przeszkadza im, jak maszyna sobie stoi.

Tutaj nie ma reguł, tak jak pisałem powyżej, więc wszelkie dywagacje na temat czy to możliwe czy nie są bez sensu. Trzeba jechać i ocenić, nie tylko maszynę ale i sprzedającego. :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze to policzyłeś :D Wiem, że są tacy co robią w rok 50K i tacy co zrobią 1K (może być średnio). Nikt nikomu nie każe nabijać licznika bo lata lecą. Niemcy są też średnio bogatsi, więc rozumiem, że nie przeszkadza im, jak maszyna sobie stoi.

Tutaj nie ma reguł, tak jak pisałem powyżej, więc wszelkie dywagacje na temat czy to możliwe czy nie są bez sensu. Trzeba jechać i ocenić, nie tylko maszynę ale i sprzedającego. :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam !!! moto sprowadzone z przebiegiem 19100 znalazłem umowę kupna.Właścicielem moto była kobieta co również jest udokumentowane.Zapłaciłem za bmw 3500euro gdzie w kraju mogłem kupić taniej ale kupowałem świadomie drożej .Bo najzwyczajniej w świecie chciałem mieć dobry sprzęt ,co do nakładki i kierunków to nie miałem pojęcia że to lekka modyfikacja .To pierwszy moto jaki kupiłem po kilkunastu latach z tęsknoty za etz 250.Myślę że zrobiłem dość dobre zdjęcia na których widać choć trochę że jest zadbany.Prawdę mówiąc to z braku czasu nie zdążyłem się nim nacieszyć i gdyby nie fakt że skradziono mi sprintera został by zemną na lata .Niestety w życiu trzeba dokonywać wyborów co ważniejsze zabawa czy to by rodzina miała na chleb.Mam swoje zasady i staram się być uczciwy bo uważam kto g. w świat wysyła dwa razy traci.Więc nie mam nic do ukrycia ewentualnie mogę być czegoś nieświadomy.Wczoraj po oględzinach potencjalny kupujący wpłacił zadatek i to czy zostanie sprzedany jest już tylko kwestią czy ban rozpatrzy pozytywnie wniosek o kredyt.Jeśli sprzedam to pójdą pod młotek kask arai x tour3 ,miałem go może 5 razy na głowie zawsze w kominiarce,buty bmw i ciuchy pharao Wszystkim dziękuje za komentarze bez względu na treść.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czesc,

Jestem zainteresowany motocyklem. jesli oferta bedzie jednak aktualna prosba o info.

pozdrawiam,

Damian

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×