Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, widzę, że forum ADV przenosi się na forum BMW 650 :-), maszyna faktycznie piękna :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć :)

Piękna maszyna! Gratuluję!

:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. Nie wiem czy po mordzie nie dostanę, bo jak ostatnio gościowi powiedziałem że mi się podoba jego dziewczyna to efekt był znany. Co tam zaryzykuję! BEAUTY! I powiedz to jeszcze raz! Ona jeszcze kąpiele błotne bierze??? Chryste... No dba siebie nie ma to tamto!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. Nie wiem czy po mordzie nie dostanę, bo jak ostatnio gościowi powiedziałem że mi się podoba jego dziewczyna to efekt był znany.

To pikuś przy tekście mojego kolegi do jego znajomych:

- Adam co jest?

(po chwili ciszy)

- kocham Twoją żonę!

no i się zaczęło :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No bez przesady, podobno jestem trochę dziwny ale gdybym miał coś przeciw komplementowaniu mojego motocykla, to byłaby już perwersja ;)

DSCF3101.JPG

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgłosiłem do moderatora! No jak taki motor na śnieg wystawiać! :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O, i Pani Doktor tutaj :)

Bo ja kiedys chcialam miec bmw.

Ale potem siadlam na KTMa i mi przeszlo ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Louis :beer:

Innymi motocyklami się nie chwal :-P ten wystarczy ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć,

Strasznie mi się podoba R80g/s. O dobrą sztukę ciężko nawet za miedzą, a co mówić o Polsce. Twój wygląda na bardzo zadbany. Gratuję, piękna maszyna!

Fajnie, że dołączyłeś do nas.

Widzę, że kilka rzeczy w nim usprawniłeś. Jak będziesz miał czas i chęci to skrobnij coś. Chyba, że już gdzieś pisałeś, to dawaj linka, chętnie poczytam :)

Edytowane przez enlil

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć,

Strasznie mi się podoba R80g/s. O dobrą sztukę ciężko nawet za miedzą, a co mówić o Polsce. Twój wygląda na bardzo zadbany. Gratuję, piękna maszyna!

Fajnie, że dołączyłeś do nas.

Widzę, że kilka rzeczy w nim usprawniłeś. Jak będziesz miał czas i chęci to skrobnij coś. Chyba, że już gdzieś pisałeś, to dawaj linka, chętnie poczytam :)

Zawsze chciałem takiego mieć. Poprzedni właściciel - Niemiec utrzymywał, że nie sprzeda go do śmierci. Słowa dotrzymał. Kupiłem go od wdowy. Wyglądał tak:

2308587027+%25281%2529.jpg

Dostał przednie zawieszenie od wojskowego KTM-a, chociaż stare też nie było najgorsze. Ze względu na to że jest to dosyć wyjątkowy egzemplarz, wszystkie modyfikacje są odwracalne, a stare części zachowałem. Na tył trafił nowy, regulowany, amortyzator Wilbersa. Za audio odpowiada, również nowy, akcesoryjny wydech Zach, dedykowany do tego modelu. Niesprawny był regulator napięcia, został zastąpiony nowym, regulowanym. Przy okazji, na wszelki wypadek wymieniłem wirnik alternatora na zachwalany przez znawców, włoski. Nowe pojedyncze siodło rozpieszcza moje niezwykle umięśnione pośladki. Kontakt z podłożem zapewnia duet TKC80 i K60 Scout. Boczna stopka została zastąpiona inną z wersji policyjnej. Doszło też trochę galanterii.

Nie traktuje go jako eksponat. Nie katuję oczywiście ale używam zgodnie z przeznaczeniem. Szutry, plaża, las nie są mu obce ale wszystko z umiarem, chociaż jest naprawdę dzielny terenowo, czasem mnie zadziwia.

IMG_1126.JPG

IMG_1127.JPG

1502695_621173807919688_1266224646_o.jpg

FILE0933.JPG

Zrobiłem nim testowy trip do Austrii i z powrotem. 2000km, nudy, nic się nie zepsuło ;) O przepraszam po pierwszy 4 km złapałem gumę, bo wcześniej zapomniałem dopompować koła. Na szczęście koło wymienia się jak w samochodzie, a jest mocowane za pomocą jedynie 3-ech śrub.

DSC03357.JPG

DSC03506.JPG

DSC03447.JPG

Motocykl ma swoje lata i wymaga trochę troski, na szczęście serwis jest dziecinnie prosty i mam pomoc na miejscu ;)

DSCF0363.JPG

DSCF0428.JPG

Edytowane przez Louis
  • Like 10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lewa...

Piękna maszyna. Bestia ma R80 ale RT.

ReddyS

>tapatalk

Edytowane przez ReddyS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze chciałem takiego mieć. Poprzedni właściciel - Niemiec utrzymywał, że nie sprzeda go do śmierci. Słowa dotrzymał. Kupiłem go od wdowy.

Historia jak od rasowego handlarza ;) ale trzeba przyznać, że odmłodzony prezentuje się świetnie :beer:

2308587027+%25281%2529.jpg

DSC03506.JPG

widać małe różnice ;)

Kontakt z podłożem zapewnia duet TKC80 i K60 Scout.

czemu akurat taki zestaw opon?

Dostał przednie zawieszenie od wojskowego KTM-a

teraz już wiem czemu ex1 przednie lagi zachwalał ;) :-D

Piękne zdjęcia i maszyna :-P :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×