Skocz do zawartości
Pankot

Odczucia pasazera

Recommended Posts

Wczoraj wzialem na krótka przejazdze swoja malzonke no i jak wrocilismy stwierdzila ze nic przyjemnego bo tylko czula jak to stwierdzila "mrowienie w stopach" ale chyba nie z przyjemności jazdy tylko z wibracji dakara. Ja nigdy nie miałem okazji jechać w roli plecaczka na gs'a. Czy tez tak Wam się skarza....?:) chodzi mi tylko i wyłącznie o jazde na gs

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pojedźcie bardziej offowo. Na szosie rzeczywiście troszkę czuć drgania singla.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale że niby z plecakiem ? ale po co i w jakim celu

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj wzialem na krótka przejazdze swoja malzonke no i jak wrocilismy stwierdzila ze nic przyjemnego bo tylko czula jak to stwierdzila "mrowienie w stopach" ale chyba nie z przyjemności jazdy tylko z wibracji dakara. Ja nigdy nie miałem okazji jechać w roli plecaczka na gs'a. Czy tez tak Wam się skarza....? :) chodzi mi tylko i wyłącznie o jazde na gs

Może zaproponuj Małżonce żeby zamiast uchwytów objęła Ciebie? Może wtedy mrowienie przeniesie się gdzie indziej niż na stopy??? :-D :-D :-D A tak serio-Dakar tak ma
  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jazda w roli pasażera to przecież nic przyjemnego...

Ja przejechałam raz parę km i już nigdy w życiu nie wsiądę na tył. Boję się, nic nie widzę, nie mam nad niczym kontroli...

Ale to moje odczucia...

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kumulacja drgań występuje jak jeszcze założy się nowe, niedojechane kostki :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kumulacja drgań występuje jak jeszcze założy się nowe, niedojechane kostki :lol:

U mnie dochodzi drżenie ciała, które jest wynikiem strachu, że jadę ;)

A opony nie masz z promocji ( cięte ;) ) i wyważone są ? Fele proste ?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko pewnie zależy od kierownika jak również od motocykla. Ja jechałem jako pasażer jeden raz na V-Stormie 650 i nie było tak źle, chociaż kierownik nie jechał wolno i musiałem się mocno trzymać poręczy. Przypominam też, że Monika Jaworska na placu zrobiła sobie przejażdżkę ze mną jako plecakiem. Te odczucia nie będę tutaj opisywał, ponieważ raczej są nie do opisania ;) :D :lol: Było ciepło i prawie mokro :D :lol: Ale ona jest wyjątkowym kierownikiem o ogromnym doświadczeniu i umiejętnościach.

W motocyklach stricte turystycznych wydaje mi się, że jest nieporównywalnie większy komfort podróżowania dla pasażera niż np. w małym GSie.

Natomiast pewne jest, że jeżeli z kimś wsiadasz na motor, to trzeba mieć do niego bardzo duże zaufanie, ponieważ twoje życie de facto jest w jego rękach.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jazda w roli pasażera to przecież nic przyjemnego...

Ja przejechałam raz parę km i już nigdy w życiu nie wsiądę na tył. Boję się, nic nie widzę, nie mam nad niczym kontroli...

Ale to moje odczucia...

Jakaś tam kontrola jest. Ja np jak jadę z tyłu, to się boję i kontroluję, żeby nie zrobić siku. :lol:

Edytowane przez krs
  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie dochodzi drżenie ciała, które jest wynikiem strachu, że jadę ;)

A opony nie masz z promocji ( cięte ;) ) i wyważone są ? Fele proste ?

Ja? Nie wiem, robił mi to jakiś Jarek, podobno straszny z niego zgred :lol:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja? Nie wiem, robił mi to jakiś Jarek, podobno straszny z niego zgred :lol:

A Ty, ty ... to chodzisz z pieskiem na różowej smyczy :lol:

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Ty, ty ... to chodzisz z pieskiem na różowej smyczy :lol:

Prawdziwy mężczyzna się tego nie wstydzi :lol:

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prawdziwy mężczyzna się tego nie wstydzi :lol:

Prawdziwy mężczyzna nie daje tego po sobie poznać. ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie dochodzi drżenie ciała, które jest wynikiem strachu, że jadę ;)

A opony nie masz z promocji ( cięte ;) ) i wyważone są ? Fele proste ?

opony nowe, felgi proste natomiast wywazone nie sa i nigdy nie były

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem, że nie chodzi o Suzuki DL650, ale z nim właśnie mam doświadczenie w roli plecaka. Ponieważ mam zaufanie do umiejętności kierownika większe niż do swoich, pozostaje mi tylko skupianie się na podziwianiu okolicznych krajobrazów. Jedzie się wygodnie (jak na motór) i 1100 km za jednym "posiedzeniem" (z przerwami na nakarmienie motóra) da radę zrobić. Nic mi nie wibruje (przynajmniej negatywnie).

Może trzeba motór inny kupić do jazdy we dwójkę ;-). Ja wolę jechać na wakacje motorem niż samochodem.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałam okazję przejechac się kilka razy jako plecaczek transalpa :)

Bardzo fajna chwila relaksu. Można pooglądać co sie dzieje dookoła. Mi sie podobało :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałam okazję przejechac się kilka razy jako plecaczek transalpa :)

Bardzo fajna chwila relaksu. Można pooglądać co sie dzieje dookoła. Mi sie podobało :)

No właśnie to mi się w takim sposobie jazdy podoba ;-) Zwłaszcza jak się mija wspaniałe krajobrazy lub obiekty.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja jezdziła ze mną 650gs i nie narzekała, jedynie czułem szczypanie w d....jak przekraczałem 90km/h. Moze niektore kobiety lubią ta wibracje pod...;)

a tak naprawde to przyznam sie ze cholernie tesknie za dźwiekiem z tłumoków naszego singla i za tą jego pracą, niestety nie mam tu nikogo w poblizu aby znowu karnąć sie 650-ka, dla mnie jest jedyny w swoim rodzaju, mam nadzieje ze na jakimś naszym zlocie ktos pozwoli mi usadzić moje cztery litery

na swojej 650-ce;)

Edytowane przez nokian66
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja druga połówka zawsze zadowolona z wycieczki w roli plecaczka a i lekki off i wibracje też wskazane pełne zadowolenie :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja lubię jeździć nawet jako plecak z kierowcą, którego znam i wiem jak prowadzi :) moja dziewczyna w sumie jeszcze nie odczuwa wielkiej przyjemności z jazdy jako pasażer, ale jak jej pokazałem wasze wyprawy i fotorelacje i obiecałem, że też gdzieś dalej pojedziemy to pozytywniej się na to nastawia :D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ania też bardzo lubi jeździć ze mną :-) nie narzeka bo przedtem mieliśmy VT600 więc w porównaniu teraz jest mega komfortowo

wysłane ze stacji międzygalaktycznej SOJUZ 5

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja zjeździłam z Bajerem kilka tysięcy km jako plecak i ok, zaufanie musi być do kierownika ;) ale nie narzekałam chyba nigdy (Bajer musi potwierdzić) wygodnie, mogłam fotki robić, podziwiać widoki (co nie oznacza, że i tak nie mogłam doczekać się swojej Pscółki). Komfort naprawdę super, załadowani na 2,5 tyg wakacje, robiąc dziennie spore odcinki i było na prawdę wygodnie :) na tyle, że nawet raz udało mi się zdrzemnąć na plecach Bajera ;) fakt faktem, ja jestem niska i kompaktowa, więc nie potrzebowałam za dużo miejsca i jako plecak nie odczuwałam dyskomfortu, a osoba z długimi nogami np. może już marudzić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ania też bardzo lubi jeździć ze mną :-) nie narzeka bo przedtem mieliśmy VT600 więc w porównaniu teraz jest mega komfortowo

…no ciekawe dlaczemu szuka moto dla siebie :?: :lol: :beer:

ale nie narzekałam chyba nigdy (Bajer musi potwierdzić).

taaaak, MUSZĘ :lol: bo śniadania nie bydzie ;-)

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×