Skocz do zawartości

Recommended Posts

czyli która z F jest najniższa?

raczej ogarniesz każdą, więc nie ma problemu ;)

a tak serio to ja nie wiem która najniższa ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Diverek to mój brat

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Tropicielka córka , a Brunetka bratowa

Takim zielonym F ST jeździła córka .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znaczy się Figa ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znaczy się Figa ?

Nie wiem czy to Fig, jeździ żółta F-ka, zawsze mi się podobała, nie wiem do końca jaki to model.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

F 650 GS . Byłem z nim po nią w Gdańsku .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Robi się coraz cieplej, muszę zacząć intensywniej szukać. Ta Cs mi się podoba, ale zastanawiam się dlaczego jest taka tania...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Robi się coraz cieplej, muszę zacząć intensywniej szukać. Ta Cs mi się podoba, ale zastanawiam się dlaczego jest taka tania...

Bo ma pasek zamiast łańcucha i nie jest motkiem na off ;) - reszta prawie to samo ;)

EDIT: i trudno go sprzedać!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
EDIT: i trudno go sprzedać!

Ale tu chodzi o kupno - a z tym problem dużo mniejszy :-P

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

trudno, ze sprzedażą czyli coś z nią nie tak?

w mojej opini jest po prostu brzydka jak noc, ale są gusta i guściki;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w mojej opini jest po prostu brzydka jak noc, ale są gusta i guściki;)

noce bywają też piękne :-P
  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

trudno, ze sprzedażą czyli coś z nią nie tak?

CSy są mniej popularne ze względu na swój wygląd. Nie każdemu on się podoba, no i jak Jarek napisał to jest maszyna szosowa.

Fka jak i Trampek są zdecydowanie bardziej uniwersalne czyli w terenie też dają radę.

Fka jest jednocylindrowcem i podczas pracy silnika to czuć. Trampek ma dwa cylindry więc kultura pracy silnika jest lepsza, ale w porównaniu do Fki ma większą wagę i jeżeli zamierzasz jeździć w terenie, to może mieć to znaczenie. Dodatkowo Fka mniej pali.

Jak popatrzysz na forum Transalpa, to użytkowników tych maszyn jest bardzo dużo, a motocykle są popularne, ponieważ dobrze się sprawdzają jako maszyny uniwersalne.

Na f650gs.pl mamy spory przekrój sprzętów i mimo nazwy forum są użytkownicy też innych marek. Admin np. ma KTMa :)

Ale jak na każdym porządnym forum podśmiechujki z innych marek są na porządku dziennym, a najwięcej się dostaje KTMiarzom i właścicielom Transalpów :)

Na innych forach można spotkać np. opinie, że f650gs nie jest męskim motocyklem, ale znam kilka osób, którzy po przejechaniu kompletnie zmienili swoją opinie na temat tego sprzętu, ponieważ jest przyjazny, bardzo wygodny i super oszczędny, szczególnie wersja GS z wtryskiem.

Ważne, żeby to co kupisz pasowało tobie.

Najlepszym rozwiązaniem, jak tutaj już pisano, jest przymierzenie się do każdego modelu. Wtedy będziesz mniej więcej wiedzieć co ci bardziej leży. ;)

Jak byś była w Krakowie, to chętnie udostępnię swoją Biancę (F650) do przymierzenia ;) Pewnie jakiś Transalp też by się tutaj znalazł :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kup coś, oby dobrze. Jak ci się znudzi to sprzedasz i kupisz inny. Robie tak od pięciu lat.

Żeby to miało sens trzeba dobrze kupić, tak jak pisałem na początku.

wysłano z wodoszczelnego

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

CSy są mniej popularne ze względu na swój wygląd. Nie każdemu on się podoba, no i jak Jarek napisał to jest maszyna szosowa.

Fka jak i Trampek są zdecydowanie bardziej uniwersalne czyli w terenie też dają radę.

Fka jest jednocylindrowcem i podczas pracy silnika to czuć. Trampek ma dwa cylindry więc kultura pracy silnika jest lepsza, ale w porównaniu do Fki ma większą wagę i jeżeli zamierzasz jeździć w terenie, to może mieć to znaczenie. Dodatkowo Fka mniej pali.

Jak popatrzysz na forum Transalpa, to użytkowników tych maszyn jest bardzo dużo, a motocykle są popularne, ponieważ dobrze się sprawdzają jako maszyny uniwersalne.

Na f650gs.pl mamy spory przekrój sprzętów i mimo nazwy forum są użytkownicy też innych marek. Admin np. ma KTMa :)

Ale jak na każdym porządnym forum podśmiechujki z innych marek są na porządku dziennym, a najwięcej się dostaje KTMiarzom i właścicielom Transalpów :)

Na innych forach można spotkać np. opinie, że f650gs nie jest męskim motocyklem, ale znam kilka osób, którzy po przejechaniu kompletnie zmienili swoją opinie na temat tego sprzętu, ponieważ jest przyjazny, bardzo wygodny i super oszczędny, szczególnie wersja GS z wtryskiem.

Ważne, żeby to co kupisz pasowało tobie.

Najlepszym rozwiązaniem, jak tutaj już pisano, jest przymierzenie się do każdego modelu. Wtedy będziesz mniej więcej wiedzieć co ci bardziej leży. ;)

Jak byś była w Krakowie, to chętnie udostępnię swoją Biancę (F650) do przymierzenia ;) Pewnie jakiś Transalp też by się tutaj znalazł :)

Dzięki za wyczerpującą i ciekawa odpowiedz. Ciągnie mnie do F650 jednak bo jak piszecie jest lżejsza i niższa, chociaż nie omieszkam wypróbowania innych. Nie wiem dlaczego krytykujecie wygląd CS, chodzi o ta dziurę w baku? Według mnie ma ciekawe rysy np ta http://otomoto.pl/bmw-f-f650cs-f650-mt03-cb500-er5-er6-M3655567.html

Co prawda dla mnie Kraków to drugi koniec Polski, ale mimo to dziękuje za zaproszenie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kup coś, oby dobrze. Jak ci się znudzi to sprzedasz i kupisz inny. Robie tak od pięciu lat.

Żeby to miało sens trzeba dobrze kupić, tak jak pisałem na początku.

wysłano z wodoszczelnego

Jak dla mnie za dużo z tym zachodu. Brak mi na to czasu i nie lubię szukać a tym bardziej czekać :P Edytowane przez ajamija

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dla mnie za dużo z tym zachodu. Brak mi na to czasu i nie lubię szukać a tym bardziej czekać :P

Chyba nie wierzysz w to ze pierwszy motek jaki kupisz bedzie tak naprawde docelowym? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba nie wierzysz w to ze pierwszy motek jaki kupisz bedzie tak naprawde docelowym? :)

To już będzie drugi, na pewno na trochę dłużej ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za wyczerpującą i ciekawa odpowiedz. Ciągnie mnie do F650 jednak bo jak piszecie jest lżejsza i niższa, chociaż nie omieszkam wypróbowania innych. Nie wiem dlaczego krytykujecie wygląd CS, chodzi o ta dziurę w baku? Według mnie ma ciekawe rysy np ta http://otomoto.pl/bm...6-M3655567.html

Co prawda dla mnie Kraków to drugi koniec Polski, ale mimo to dziękuje za zaproszenie.

u tego sprzedawcy widzę też dość taniego twina http://motocykleuzywane.otomoto.pl/bmw-f-f650gs-f650-gs-f800-abs-kufer-M3897766.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×