Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nadszedł taki moment, ze sprzedałam mojego dominatorka i z bólem serca i z zazdroscia przyglądam się motocyklistom. Postanowiłam to zmienić, żeby się już więcej nie męczyć i poprosić Was o pomoc tudzież poradę. Stad pytanie czy ktoś na forum nie sprzedaje lub zna może kogoś kto chciałby sprzedać f650 w dobrym, sprawdzonym stanie. Myślałam do roku 1996 ze względu o moje środki finansowe :)

Czekam z niecierpliwością na odpowiedz. ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie kupuj bmw, kup transalpa! Masz dwa cylindry, duży dostęp do części i nie są one drogie, tak jak te ze śmigłem.

Nie piszę tego, dlatego że ubóstwiam hondę, a dlatego że miałem wcześniej takie bmw i niekoniecznie dobrze go wspominam.

PS popatrz na to jak forumowicze będą komentować mój wpis... :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja będę miał do sprzedania...

.... tylko nie wiem kiedy ;)

PS

tomasz0803 - nie wszyscy mają problemy z motocyklem. ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każdy motek może być paścią. Model lub marka nie mają znaczenia.

Kiedyś, przed zakupem motka, zastanawiałem się nad transalpem. Teraz jak pojeździłem Fką Transalpa już bym nie kupił. Sorry, ale dwa cylindry to nie wszystko :P

Edytowane przez enlil

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja polecam Fkę. Zadbana będzie służyć długo i niezawodnie. Moto przyjazne i uniwersalne. Można na nim bez problemów się wybrać w długą wyprawę, latać wokół komina lub przeciskać się w korkach, a jak się znudzi przerobić na scramblera ;)

ajamija, napisz do Centrino i jak się zgadacie, to nie będziesz miała daleko ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja kupiłem GS-a, ale efka jednak miała "duszę". Przywiązałem się do niej. To bardzo przyjazny motek.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ajamija , podjedż to przejedziesz się trampkiem . F już nie ma . Jednak moja córka lepiej ocenia trampka.( Przsiadła się z F650 ) Ale zadbana F wcale nie jest problematyczna poza typowymi sprawami . (

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ajamija, napisz do Centrino i jak się zgadacie, to nie będziesz miała daleko ;)

No napisałem, że nie wiem kiedy. Raczej nie w tym sezonie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No napisałem, że nie wiem kiedy. Raczej nie w tym sezonie ;)

Eeee, widać, że się wahasz ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja kupiłem GS-a, ale efka jednak miała "duszę". Przywiązałem się do niej. To bardzo przyjazny motek.

Jacek oszczędz nam wzruszeń i łez :)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moje zdanie jako zagorzalego fana tego forum to: kupuj F-ke!! ;) a tak naprawdę to myśle ze z tego rocznika, o jakim piszesz to bierz to co bedzie w lepszym stanie, na F jechalem moze z 500 metrów, na trampku jezdzilem i na F650gs i bez porównania lepiej na Gs, tyle ze trampek technicznie to takie perpetum mobile, cieżko cos zepsuć;)

Edytowane przez nokian66

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kurcze zdania są podzielone. Przyznam się, ze nie siedziałam ani na Fce, ani na Transalpie. Jeździłam tylko Africa, która jest dla mnie za ciężka i za duża. Dziwne jest jednak to, ze wystarczy, ze komus powiem o zamiarach kupienia Fki to wiele osob poleca mi Transalpa a, w szczegolnosci Ci, ktorzy byli wczesniej w posiadaniu BMW.

Pisalam juz kiedys, ze Bog byl dla mnie niesprawiedliwy podczas dzielenia wzrostem i dal mi tylko 162 cm, Jezdzilam przez rok dominatorem 250 i mialam wrazenie, ze z niego wyroslam.

Jak na kobiete przystalo, patrze sie troche na wyglad. Taka Fka jest na przyklad sliczna, Transalp przy niej wydaje sie ciezki i duzy.

Budżet to do 7 tys. chyba, ze sie zakocham :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W takim razie tym bardziej odpuść Trampka, bedzie za wysoki, na Trampka dobrze miec ponad 170cm wzrostu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem okazję z F, GS.em i Transalpem - moje subiektywne odczucie "fajności" jest po stronie F Wygląd pomijam bo to też indywidualna sprawa. Najlepiej przymierz się tu i tam ... i będziesz miała lepsze rozeznanie, a może któryś urzeknie Cię od pierwszych metrów i będziesz wiedziała co chcesz, albo też wiedziała czego na pewno nie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Macie racje, bez przymierzenia się do obu raczej się nie obędzie. Dodam, ze w ogóle nie zależy mi na jeździe w terenie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To może jakoś dobry CS - są tańsze i łatwiej znaleźć coś zadbanego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To może F w wersji ST ( sporo niższa )

Albo coś takiego ( chyba trochę mniejsze od trampka )

Ten poniżej - jeśli silnik nie był malowany to był chyba jeżdżony w domowych paputkach

http://i.ebayimg.com/t/Kawasaki-KLE-500-Twin-LE-500A-25KW-/00/s/ODk2WDE2MDA=/z/8s4AAOxyj4hTIyrX/$_57.JPG

niech może ktoś wstawi bo nie mogę

http://www.ebay.de/itm/Kawasaki-KLE-500-Twin-LE-500A-25KW/191102198032?_trksid=p3984.c100052.m2206&_trkparms=aid%3D222003%26algo%3DSIC.FIT%26ao%3D1%26asc%3D20871%26meid%3D5553307566581217730%26pid%3D100052%26prg%3D9265%26rk%3D2%26rkt%3D4%26sd%3D161202103325

Ja jestem z Kostrzyna - u mnie zlot to na woodstock

Ale F 650 GS , Albo trampkiem nawet dziś się możesz przejechać

Także afryką i moją GPZ. Zwykła F albo ST , Cs to nie wiem .

Edytowane przez komir

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepiej to przymierz tyłek do każdego modelu. Nie jeździłem trampkiem lecz Hondą NTV / dokładnie ten sam silnik tylko napęd na kardan/.Teraz jeżdżę na F650ST i jest cacy, tylko irytuje mnie to "singlowe" szarpanie na niskich obrotach. W przyszłości na pewno kiedyś osiodłam trampka.....

No ale Twój zakup - Twoja wola ;-)

Ja mam 180 cm wzrostu i ST wcale nie wydaje mi się niskim motocyklem :?

Edytowane przez MaHi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Marudzicie z tym wzrostem ;) czasem nogi brakuje, ale da się z tym żyć (wiem co mówię, i żeby nie było, też marudzę ;) bo mam 162 wzrostu)

Moje odczucia są takie:

- F650 GS singiel czy twin - są całkowicie do ogarnięcia

- F650 CS niższy od F650GS

- F650 - nie wiem na jakiej wersji siedziałam, ale miałam wrażenie że jest wyżej niż na Gustawie (singlu F650GS) a Gustaw najniższym GSem nie był, bo miał przód troszkę wyższy

Czasem nie chodzi tylko o wysokość motka w siodle ale tez o szerokość siodła i takie tam.

- Na Trampku czy DLu 650 też nie miałam problemu więc niekoniecznie trzeba mieć 170...

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

komir

Od koloru do wyboru masz motorów , z Kostrzyna znam Diverka. Co do Afryki to moj maz jezdzi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×