Skocz do zawartości
Moto Troter

Pozdrower ze Szczecina

Recommended Posts

Siemanko.

Zarejestrowałem się bo odpowiadają mi znajdowane na tym forum treści i ich poziom.

Na co dzień ujeżdżam Suzuki DL 650 (V-Strom) ale na swoje usprawiedliwienie dodam, że nosiliśmy się z kupnem dla połówki BMW F650GS i jeździłem nawet czymś takim całe 2 minuty (całkiem fajnie). Jakoś tak się jednak stało, że w końcu padło na KTM i Kropka.

Edytowane przez Moto Troter

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

powitać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siemanko.

Zarejestrowałem się bo odpowiadają mi znajdowane na tym forum treści i ich poziom.

Na co dzień ujeżdżam Suzuki DL 650 (V-Strom) ale na swoje usprawiedliwienie dodam, że nosiliśmy się z kupnem dla połówki BMW F650GS i jeździłem nawet czymś takim całe 2 minuty (całkiem fajnie). Jakoś tak się jednak stało, że w końcu padło na KTM i Kropka.

oo i fajowsko że kolejna osoba ze Szczecina... no i jeszcze KTM.. Super! Jaki model pomarańczy posiadasz...? bo na fotce to DL - raczej ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oo i fajowsko że kolejna osoba ze Szczecina... no i jeszcze KTM.. Super! Jaki model pomarańczy posiadasz...? bo na fotce to DL - raczej ;)

Dokładnie ten sam co Kropka czyli Duke 390. (nawet nr rejestracyjny jest ten sam) ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam kolegę z bliskiej okolicy. Oprócz tego łączy nas jeszcze DL i KTM w garażu :)

Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

Jakoś tak się jednak stało, że w końcu padło na KTM i Kropka.

photo-3243.jpg

http://f650gs.pl/user/3243-kropka/

Kropka, słyszałaś, na Ciebie padło, lecisz po flaszkę :lol: :beer:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam kolegę z bliskiej okolicy. Oprócz tego łączy nas jeszcze DL i KTM w garażu :)

Tapatalk

Miło mi. Ale ja mam w garażu jeszcze trzeci motór choć został mocno porzucony po nabyciu KTM'a. Teraz przejmie go dorastająca utalentowana kadra.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miło mi. Ale ja mam w garażu jeszcze trzeci motór choć został mocno porzucony po nabyciu KTM'a. Teraz przejmie go dorastająca utalentowana kadra.

Ja również, to ten z avatara :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×