Skocz do zawartości
golec

i jest pierwsze dwukołowe BMW

Recommended Posts

Witam wszystkich, kilka dni temu zakupiłem F650 1996 rok. Poszukiwałem wszędobylskiego motocykla i rozmyślania o modelu zakończyły się jedyną słuszną decyzją BMW ;). Po przesiadce z litrowego ściga rąk mi pierwsza przejażdżka nie urwała co prawda ale miłe zaskoczenie i uśmiech na twarzy pojawił się dosyć szybko (w końcu mogę jechać gdzie dusza zapragnie na wyprostowanych plecach i przestaną wypadać pląby z zębów;). Co na świeżo zauważyłem podczas dłuuuugiego polowania to sporo osób próbujących pozbyć się dzisiaj F650 pomyliło ten motor z rasowym krosem, skutek? zajechane egzemplarze w stanie "siadać i jechać" jak to mówią sprzedający tak naprawdę w stanie "strach wogóle jechać". Mam kilka drobnych rzeczy do zrobienia ale jestem pełen optymizmu na ten sezon, jak do tej pory najechałem aż 60km nowym nabytkiem ale na dniach się to szybko zmieni. Auto to oczywiście BMW z którego jestem bardzo zadowolony mam nadzieję że dwukołowa beemeczka też będzie się dobrze spisywać. Pozdrawiam i witam jeszcze raz wszystkich.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć

wysłano z wodoszczelnego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

jak do tej pory najechałem aż 60km nowym nabytkiem ale na dniach się to szybko zmieni.

no toś wykrakał :lol:

10151807_682645861798620_1334565867_n.jpg

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj ! Ja z kolei jeździłem na motocyklach BMW ,ale miałem uprzedzenie do bawarskich aut ,może z racji niektórych grup użytkowników. Z czasem jednak myślę, że katamaran przyjdzie mi również zmienić na biało- niebieski.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.Co do twoich wnioskow zgadzam sie wiekszosc tych motkow ma duuuzo do zyczenia, f-ka czy "gs"-em dojedziesz niemalze wszedzie i jesli ma to byc z umiarkowana predkoscia max. to nabyles jak najbardziej odpowiedni sprzet .Radosci z uzytkowania zycze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×