Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, tak jak w temacie, wkraczam w świat off-roadu. Przez pewien bieg wydarzeń stałem się nieco przypadkowo w posiadaniu GS-a 650 Dakar. Miałem go przygotować do sezonu i sprzedać, ale jak go odwiedzam w garażu, to jakoś coraz bardziej się przywiązuję ;) Poza tym zawsze marzyłem o tym, by jadąc asfaltem móc zjechać ze szlaku i pojechać gdziekolwiek zechcę nie zważając na rodzaj i jakość nawierzchni :) Wcześniej jeździłem tylko po asfalcie i głownie na motocyklach sportowych, chętni mogą zobaczyć moje byłe sprzęty na bikepics. Na razie zrobiłem na BMW jakieś 500 metrów, jestem po operacji wyrostka i nie mogę jeszcze jeździć. Poniżej fotki GS-a, niestety z garażu.

http://www.bikepics.com/members/bpyszniak/01f650gsdakar/

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć! Wracaj do zdrowia i śmigaj :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej!

Ps: Aprilia RSV 1000 - z pazurem maszyna;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, tak jak w temacie, wkraczam w świat off-roadu. Przez pewien bieg wydarzeń stałem się nieco przypadkowo w posiadaniu GS-a 650 Dakar. Miałem go przygotować do sezonu i sprzedać, ale jak go odwiedzam w garażu, to jakoś coraz bardziej się przywiązuję ;) Poza tym zawsze marzyłem o tym, by jadąc asfaltem móc zjechać ze szlaku i pojechać gdziekolwiek zechcę nie zważając na rodzaj i jakość nawierzchni :) Wcześniej jeździłem tylko po asfalcie i głownie na motocyklach sportowych, chętni mogą zobaczyć moje byłe sprzęty na bikepics. Na razie zrobiłem na BMW jakieś 500 metrów, jestem po operacji wyrostka i nie mogę jeszcze jeździć. Poniżej fotki GS-a, niestety z garażu.

http://www.bikepics..../01f650gsdakar/

Pozdrawiam

nooo to w Rawiczu będziesz miał z kim polatać... :) znam tam takiego jednego fajnego gościa,, zwą go gregori... lata na 1150 z przodem od kata.. :) znajdź go... napewno Cię przygarnie na wspólne polatanki... :) super człowiek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×