Skocz do zawartości
jajo

zegarek 650 z '99

Recommended Posts

WItam,

podpowiedzcie proszę co może być. Po myciu mojej f-ki spłukałem całość wodą z węża. Niestety zegarek sprawił mi przykrość i od tego czasu cały czas kręci się jakby ogłupiał :oops: , tzn. jakbym o ustawiał. Dziwne, bo po odpaleniu silnika zatrzymuje się i działa normalnie. Myślałem, że może po zalaniu wodą ma jakieś problemy (choć to dziwne, bo powinien być wodoszczelny). Ale na drugi dzień, gdy już wysechł podłączyłem akumulator, a ten dalej świruje.

Podrzućcie co może być, ewentualnie jak się do niego dobrać, żeby go wyjąć

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

WItam,

podpowiedzcie proszę co może być. Po myciu mojej f-ki spłukałem całość wodą z węża. Niestety zegarek sprawił mi przykrość i od tego czasu cały czas kręci się jakby ogłupiał :oops: , ...

ale jaja :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też mi się tak kiedyś zdarzyło ale ja motocykl karcherem potraktowałem.

Ale jest to efekt zamoknięcia.

Weź sprężone powietrze i podmuchaj aby woda wyleciała.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poczuł wiosnę i chce jeździć - ten motek. Czasu cieka i to Ci sygnalizuje ;)

Włóż łapę pod czachę i z tyłu zegarka powinna być taka mała blaszka do przestawiania onego - zobacz czy przypadkiem gdzieś nie jest naduszona kablami ;) - to na początek, a jak nie to prawdopodobnie gdzieś masz przetarte kable, albo inne zwarcie ;)

A tak miedzy nami - leć do Przywitalni bo będziesz zapamiętany, a zapamiętać łatwo ;)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem identyczne objawy po myciu karcherem w zeszłym roku. Analogicznie do przypadku Centrino pomogło wysuszenie - ten zegarek raczej nie jest stworzony do nurkowania ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki wszystkim za podpowiedz. Macie rację, że zamókł po potraktowaniu kercherem. Teraz wiem, gdzie go nie pryskać.

A co do jazdy to w tym roku już 1tkm już prysnął, więc raczej nie jest zastany :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... 1tkm już prysnął, więc raczej nie jest zastany :-D

Zegarek idzie czy jeździsz czy nie jeździsz - się nie zastaje ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×