Skocz do zawartości
DYROTON

Witam, kupię BMW F650GS

Recommended Posts

Witajcie, jestem zainteresowany zakupem GS'a F650 rocznik od 2004 najlepiej po "lifcie",kolor: srebrny, czarny lub żółty. Kufry BMW i wysoka szyba mile widziana ;) Nie UK i Włochy najlepiej 1 właściciel i salon POLSKA. ;) Może się uda :!: :?: Rocznik max do 2006. Ale temat otwarty...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

salon Polska to grząski temat :? najlepsze są: salon Niemcowo + udokumentowane serwisowanie w niemieckim! ASO ;) polskie ASA nie wróżą za dobrze ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Macie rację! Mocno zastanawiam się nad zakupem czegoś w Niemcach. Śledzę http://www.mobile.eu i jest sporo fajnych maszyn od pierwszego właściciela często ze znikomym przebiegiem do 10.000 km. Motocykle mają zadbane i serwisowane i zawsze garażowane. Marka BMW jest przez Niemców dość szanowana jednak ceny przez wysoki kurs Euro utrzymują się także na wysokim poziomie :cry: Pomijam fakt że z Krosna najbliższe zapoznanie z moto przed zakupem to Berlin i 850 km no ale cóż coś z coś. Pozdrawiam ciągle pozostając otwarty na Wasze pomysły i rady.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale znalazłem coś takiego od 6 miesięcy śledzę różne oferty na 650 w różnych miejscach i wiem że to świeże ogłoszenie. http://otomoto.pl/bmw-gs-650-M2253982.html co Wy na to :?: Do Rzeszowa mam 65 km więc w niedzielę tnę!!! Ale popatrzcie na niego....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
salon Polska to grząski temat :? najlepsze są: salon Niemcowo + udokumentowane serwisowanie w niemieckim! ASO ;) polskie ASA nie wróżą za dobrze ;)

mimo że na auto fusa powiedziano wiele złego to dodam tylko od siebie, że moje bmw tam było kupione, serwisowane i takie tam. kupiłem z przebiegiem 29000, w tym sezonie nakręciłem 7000 - bez żadnych problemów. uszczelniacze w lagach wymieniłem i przednie klocki hamulcowe i to koniec (odpukać) moich wydatków ponadplanowych na moto. oby tak dalej tylko, czego wszystkim również życzę.

szukając moto też szukałem albo salon polska i 1 właściciel, albo niemcy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ale znalazłem coś takiego od 6 miesięcy śledzę różne oferty na 650 w różnych miejscach i wiem że to świeże ogłoszenie. http://otomoto.pl/bmw-gs-650-M2253982.html co Wy na to Do Rzeszowa mam 65 km więc w niedzielę tnę!!! Ale popatrzcie na niego....

Ładnie wyglądający Anglik? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kraj pochodzenia USA... opłacałoby się ciągnąć BMW promem? jak fabryki u siąsiada? :shock:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może mienie przesiedleńcze? Wygląda ładnie ale jest zupełnie goły. Facet pisze, że ma ABS ale ja go nie widzę patrząc na przednie koło. Jeżeli będziesz Chciał używać go w przyszłości do turystyki to Dorzuć do ceny koszt kufrów i wyższej szyby, handbarami z czasem też nie Pogardzisz :-D.

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ABS jest, poza tym straszny czyścioch... aż podejrzanie - zegary ma w milach, a wydaje mi się że nie było wersji amerykańskiej, więc to będzie zdaje sie wersja angielska więc ciekawe jaka lampa? no i rdze najlepiej szukać w zestawie narzędzi pod siedzeniem - tam nikt nie odrdzewia i nie maluje tak jak całę moto ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spotkałem się już z kilkoma wersjami z USA, często sprowadzane na mienie przesiedleńcze pakowane do kontenera wraz z autami na dobicie. Koszt takiej deliverki to około 150 $ ale wiecie co... dość dużo wątpliwości :cry: Trzeba będzie pewnie spinać przyczepkę i ciąć do Niemiec :arrow: :roll: Tam przynajmniej mam pewność zakupu dobrej maszyny od jakiegoś prywatnego posiadacza.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam swojego Dakara sprowadzonego z USA.

Rocznik 2005. Zanim został przewieziony do USA i tam sprzedany to pierwsza rejestracja jest w 2006.

Śmigam już drugi sezon i nic się nie dzieje.

Myślę, że się czepiacie na maxa.

Ten żółtek na focie wygląda na prawdę dobrze. Powiedział bym super!

Zegary były na USA robione w milach, bo ja mam takie same.

Trzeba sobie przeliczać razy 1.6, ale km na prędkościomierzu są!

Żeby trafić w dobrej cenie egzemplarz w Niemczech trzeba mieć trochę szczęścia,

bo jak sprzęt dobry to cena nie jest niska.

Doliczyć koszty związane z wyjazdem, potem rejestracja, czas. Dajcie spokój!

Można kupić wychuchany i wydmuchany sprzęcior, a i tak coś może w nim tąpnąć.

A doczytałem jeszcze, że śledzisz oferty już od 6 miesięcy!!!

Podziwiam Cię!

Ja zainteresowałem się f650'siatką chyba jakoś pod koniec lutego.

W kwietniu już śmigałem, a trzy tygodnie czekałem, aż przypłynie!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie powiedziałem, że on jest w złym stanie tylko, że jest totalnie goły. Jeżeli ktoś chce używać moto tylko w mieście, ew. na weekendowe wypady nad jezioro to ok ale jeżeli myśli się o turystyce to trzeba do ceny sporą kwotę dorzucić. Patrząc na ostatnie zakupy kolegów z forum można wyhaczyć lepiej wyposażone motocykle za cenę porównywalną,

a z przed przed ostatnim Twoim stwierdzeniem w 100% się zgadzam :mrgreen:

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Vengosh10, spoko. Jasne, że ten egzemplarz to golas.

Cena jest dobra, gdyby byłaby niższa to niektórzy stwierdziliby, że jest po niezłym dzwonie, został poskładany od początku i dlatego wygląda jak nowy!!! I Ogólnie budziłby jeszcze więcej wątpliwości!!!

A i jeszcze jedno.

Jak bym miał teraz dać 15tyś za żółtka to wolałbym skredytować parę zł i kupić 800'setkę

o proszę:

http://allegro.pl/bmw-f-650-gs-nowy-mod ... 93412.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
...Jak bym miał teraz dać 15tyś za żółtka to wolałbym skredytować parę zł i kupić 800'setkę

o proszę:

http://allegro.pl/bmw-f-650-gs-nowy-mod ... 93412.html

Trochę nie bardzo rozumiem zagrywkę BMW ... wpakowali do 650 silnik 800 ... to czym się różni to teraz od GS800 ?... na zdjęciach nie znalazłem różnic... może w realu coś więcej można stwierdzić ;)

A wracając do tematu kupna... ja na swojego Dakara polowałem 2 tygodnie ;) ... fakt faktem... że w porównaniu do Dakara SoD'a to ten żółtek jest golusieńki... ale i cena jest sporo mniejsza ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jak bym miał teraz dać 15tyś za żółtka to wolałbym skredytować parę zł i kupić 800'setkę

o proszę:

http://allegro.pl/bmw-f-650-gs-nowy-mod ... 93412.html

no i tu pojawia się niebezpieczeństwo kolejnej kasy, bo w sumie dzisiejsza 650 to nic innego jak ograniczona, przyduszona, uboższa wersja 800, więc teoretycznie lepiej skredytować parę zł więcej i kupić 800. :mrgreen:

wiem, że to głędne koło, bo w ten sposób można jeszcze dorzucić 1150, 1200 i skończyć na 1200 adv. :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę to jest 800'setka.

http://otomoto.pl/bmw-f-f800gs-f-800-gs ... 49600.html

Zastanawiałbym się godzinę trzymając w ręku 15tyś zł nad decyzją, czy kupić wychuchanego Dakara z kuframi, czy tą 800'setkę.

Myślę, że w czasie tej godziny załatwiłbym już sobie kredyt na brakującą sumę i zadatkował 800'setkę, bo jak teraz doczytałem też są do niej kufry!!!

Powiem szczerze, że jeśli chodzi o te wszystkie wypasy i dodatki.

Cała radość i zabawa jest też w tym, że sam mogłem sobie zdecydować jakie kufry chce mieć,

co założyć, poczytać, zapoznać się z tematem itd.

Nie ukrywajmy, że jest to dla nas jakaś tam zabawa i przyjemność.

Jeśli poruszamy sprawy finansowe to oczywiście nieraz bardziej się opłaca kupić moto ze wszystkim.

Ale okazuje się, że kufry są za duże, albo za małe.

Źle trzymają się na stelażu i się telepią na dołach, bo mają wyrobione uchwyty.

Albo zamek się zacina, albo że uszczelka się we wieku przetarła i coś przecieka. itd..

Są plusy i minusy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×