Skocz do zawartości
Tomasz

Szukam danych/fot/materiałów do włożenia zawiasu WP48 lub WP43 do BMW Dakar

Recommended Posts

Witam

Jako, że mało danych w necie, może ktoś się natknął na temat o zmianie zawieszenia na WP48 lub WP43 w BMW Dakar?

Poposzę linki i odzew w temacie. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierdołami dupe zawracasz.... Nic sam nie szukales. Mam w domu na kompie mase tego to powrzucam jak wroce z Bielska.

Tymczasem

z opisem - http://www.garagenight.tv/ep-11-ktm-forks-on-a-bmw/

z opisem - http://www.garagenight.tv/ep-12-ktm-forks-on-a-bmw-part-2/

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj nie bądź taki gniewny :D Podziękował, niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest możliwość przeszczepu samych lag + koło przód itp od innego motocykla typu enduro ?? Czy trzeba wymieniać komplet wraz z półkami? Zamierzam po sezonie zabrać się za modyfikację swojego Gsa i zbieram info:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest możliwość przeszczepu samych lag + koło przód itp od innego motocykla typu enduro ?? Czy trzeba wymieniać komplet wraz z półkami? Zamierzam po sezonie zabrać się za modyfikację swojego Gsa i zbieram info:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakby Cie interesowało to mam do sprzedania zawias z Yamahy WR 450 w bardzo dobrym stanie z półkami. Do tego dorobioną przednią oś z tulejkami dystansowymi oraz nowe łożysko główki ramy i nowe osłony goleni. Zawieszenie ma wymienione uszczelniacze Ariette oraz olej Motorex. Do kompletnego montażu do F650 brakuje adapteru do zacisku (nie zdążyłem go dorobić). Jak coś to PW

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×