Skocz do zawartości
august

Rezystory obciążające do kierunkowskazów LED

Recommended Posts

Cześć, mam rezystory do kierunkowskazów LED. Jeżeli po wymianie na LED kierunkowskazy przestały działać, to trzeba dociążyć przerywacz i to właśnie robią te rezystorki.

Rezystory są dwa, po jednym na stronę, trzeba wpiąć je równolegle do kierunkowskazów.

_MG_0106-12.jpg

_MG_0107-22.jpg

O rezystory poprosił mnie Tata, a jak Tata prosi to trzeba zrobić porządnie. A jak się robi porządnie to szkoda robić jednej sztuki, więc zrobiłem 5 ;)

Jeśli ktoś potrzebuje to 59zł z wysyłką.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie chcę robić antyreklamy, ale za 2 dychy są elektroniczne przerywacze do kierunków...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No, Tata właśnie taki za 15zł kupił i nie działa.

Jest elektroniczny, bo nie "cyka", ale jak włącza lewy kierunek to prawy się żarzy.

To czy elektroniczny działa czy nie zależy chyba od tego jak jest instalacja zrobiona, my odpuściliśmy dalsze dłubania i teraz zamiast wozić stare kierunki pod siedzeniem ma rezystory :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest elektroniczny, bo nie "cyka", ale jak włącza lewy kierunek to prawy się żarzy.

No to coś w instalacji jest/było nie tak ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko czego sobie życzycie - http://allegro.pl/przerywacz-kierunkowskazy-led-swiatla-awaryjne-i4104763434.html - sprawdzone - działa. Wpięte w starą instalację jako awaryjne dodatkowo wymaga diody 5-6A.

Obciążenie do 180W, ale ja się na elektryce, elektronice nie znam tylko mi się tak kiedyś udało kupić, zamontować i nawet zadziałało ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko czego sobie życzycie - http://allegro.pl/pr...4104763434.html - sprawdzone - działa. Wpięte w starą instalację jako awaryjne dodatkowo wymaga diody 5-6A.

Obciążenie do 180W, ale ja się na elektryce, elektronice nie znam tylko mi się tak kiedyś udało kupić, zamontować i nawet zadziałało ;)

Zupełnie się nie znasz ;-) :-D :-D Kolega August rozwiązał problem bez zmiany przerywacza - tak jak prosił Tato ;-) :-D :-D - a Ty proponujesz przerywacz kierunków kupować :-P :-P :-P - to jest zupełnie inna koncepcja :-P :-P :-P

Pzdr :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×