Skocz do zawartości
Bajer

Dysk do zrzutu zdjęć i filmów.

Recommended Posts

też tak nie do końca jest. Życie mnie nauczyło, że chytry 2 razy traci, a co za tym idzie - nie stać mnie na kupowanie tanich rzeczy ;-)

Co do samej karty, to przy produkcji filmu w zwolnieniu dostrzeżesz różnicę pomiędzy 30 i 60 klatek :beer:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

też tak nie do końca jest. Życie mnie nauczyło, że chytry 2 razy traci, a co za tym idzie - nie stać mnie na kupowanie tanich rzeczy ;-)

Co do samej karty, to przy produkcji filmu w zwolnieniu dostrzeżesz różnicę pomiędzy 30 i 60 klatek :beer:

To musisz dawać dużo ujęć w zwolnionym tempie do końcowej wersji filmu!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To musisz dawać dużo ujęć w zwolnionym tempie do końcowej wersji filmu!

nie mówię, że dużo, ale wystarczy że jest ta opcja i nie muszę się przejmować; wszystko wychodzi podczas montażu ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

też tak nie do końca jest. Życie mnie nauczyło, że chytry 2 razy traci, a co za tym idzie - nie stać mnie na kupowanie tanich rzeczy ;-)

Co do samej karty, to przy produkcji filmu w zwolnieniu dostrzeżesz różnicę pomiędzy 30 i 60 klatek :beer:

Czekam na Bajeranckie SLOW MOTION :D Mój pradziadek mawiał: "Jesteśmy zbyt biedni, żeby kupować byle co". ;)
  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nagrywanie 60fps da się uzasadnić czaderskimi filmikami slow-motion. Intryguje mnie jednak sens nagrywanie 1440p, choć z drugiej strony, kto bogatemu zabroni.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi też 1440 wydaje się zbyteczna, ale za to 60 kl/s w 1080 to jest to ;-) i nie piszę tu tylko dlatego że widzę różnicę pomiędzy 30 a 60 klatek .. Logan ;-) zaczynasz teoretyzować jak o motocyklach........... na których nie jeździłeś :-D

Trzeba też powiedzieć że surowy materiał jest jak żyleta, ale po przepuszczeniu go przez program do obróbki i wrzucenie go ostatecznie na YT jego jakość jest już taka se ;-)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cokolwiek po wrzuceniu na YT wychodzi zdecydowanie gorzej. Wynika to z samej technologii gromadzenia i przekazu filmów, niestety. Przestrzeń na dysku kosztuje.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi też 1440 wydaje się zbyteczna, ale za to 60 kl/s w 1080 to jest to ;-) i nie piszę tu tylko dlatego że widzę różnicę pomiędzy 30 a 60 klatek .. Logan ;-) zaczynasz teoretyzować jak o motocyklach........... na których nie jeździłeś :-D

Trzeba też powiedzieć że surowy materiał jest jak żyleta, ale po przepuszczeniu go przez program do obróbki i wrzucenie go ostatecznie na YT jego jakość jest już taka se ;-)

Ludzie rzadko kiedy są w stanie zarejestrować więcej, niż 45 FPS, więc zwolnione tempo jest jedynym uzasadnieniem ;)

Nawet w kinie masz obecnie 24fps dla obrazów 2D

Edytowane przez Logan
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ludzie rzadko kiedy są w stanie zarejestrować więcej, niż 45 FPS, więc zwolnione tempo jest jedynym uzasadnieniem ;)

Nawet w kinie masz obecnie 24fps dla obrazów 2D

Zaręczam Tobie, że Bajer jako autor ujęć widzi znacznie więcej niż te marne 45 FPS ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tiaaa, ja widzę 40 - 60...

...% :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tiaaa, ja widzę 40 - 60...

...% :lol:

Do pewnego momentu ;D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do pewnego momentu ;D

Są takie momenty kiedy kawałki własnego życiorysu zna się głównie z opowiadań kolegów. ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Są takie momenty kiedy kawałki własnego życiorysu zna się głównie z opowiadań kolegów. ;-)

Albo ze zdjęć ;-)

wysłano z wodoszczelnego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Albo ze zdjęć ;-)

wysłano z wodoszczelnego

No jak się komuś urywa przed 21 to może i ma szanse ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×