Skocz do zawartości
Jagna

f650gs 2011 + kufry, 5 kkm przebiegu, Rzepin

Recommended Posts

Jak widać rozpoczął się sezon na pomarańcze :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie kolega mi dziś przesłał do obejrzenia tylko zastanawiał mnie niski przebieg, bo wyposażenie zacne :)

Celowałem wcześniej w F800GS, ale żeby kupić dobre moto musiałbym dużo zainwestować.

Jak myślicie, czy te moto nadaje się do turystyki dla dwóch osób z bagażami, boje się trochę braku tych 13 czy tam 14 KM?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nadaje się jak najbardziej , tylko jest ciaśniejsze niż 1200 i dlatego dużo zależy od postury podróżujących

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak singiel się nadaje to i twin się nada

zawsze możesz wrzucić mniejszą zębatkę z 800

Edytowane przez Marcin N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nadaje się jak najbardziej , tylko jest ciaśniejsze niż 1200 i dlatego dużo zależy od postury podróżujących

Tutaj bardziej porównuje F800GS i F650GS (ten z silnikiem 800) zgodnie z ogłoszeniem.

Trochę te odlewane koła mi się nie podobają :), ale co tam.

Boje się tylko straty tych 14 KM.

Wcześniej miałem F650GS 2004 (50KM) i tam mi brakowało z pasażerką przyspieszenia, mocy, elastyki jazdy.

@Marcin N - dzięki za wypowiedź.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

F650 nikogo nie urażając stoi w miejscu w stosunku do twina , porównując twina z 800 powiedziałbym że ten drugi to trochę wariat , taki narowisty trochę, musisz wziąć poprawkę że jeżdżę 1200. Byliśmy raz z małżonką na Ukrainie i gdyby nie lekka ciasnota , w porównaniu do 1200 to mógłbym nawet powiedzieć że sama pozycja za kierownicą jest wygodniejsza. Nasza kanapa była lekko przemodelowana. Nie demonizowałbym tych km , na wycieczce w Alpach z synem za kierownicą twina , uważam że nigdy twin nie odstawał w turystycznej jeździe. Jak są finanse to się targować , zmienić szybę na wyższą i jeździć ciesząc się niskim spalaniem

evumurej.jpg

qevu6upa.jpg

ysahe6y2.jpg

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez consigliero

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Consigliero dziękuję Ci za wypowiedzi, ale mam jeszcze jedno pytanie.

Czy Twoim zdaniem nadaje się to oprócz asfaltu do prostych pagórków, drogi piaskowej, drogi leśnej ?

Edytowane przez Kornel

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Subiektywnie rzecz biorąc nawet bardziej niż 1200 , bo waga jednak jest sporo mniejsza i gdyby nie fakt że ciężko jeździć dwoma motocyklami a kupiec nie chciał się zjawić to bym go nadal miał jako jednoosobowy wycieczkowiec . Myślę że w wielu przypadkach dojechałbym nim dalej niż 1200 , choć jazda po piachu nie należy do łatwych

usaja6uq.jpg

W Serbii on wyjechał za pierwszym razem znad rzeczki , a stromo było i kamyczki luźne a ja musiałem się cofnąć i zrobić drugi najazd.

a2e2y3aj.jpg

gyjegusu.jpg

I najważniejsze pytanie , ile będzie tych pagórków , lasów , szutrów . Jak 80% to zapomnij o jeździe w 2 osoby , jak 20 % to niewykluczone że pasażer czasem będzie pokonywać niektóre odcinki z buta

7y3esuda.jpg

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez consigliero

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak myślicie, czy te moto nadaje się do turystyki dla dwóch osób z bagażami, boje się trochę braku tych 13 czy tam 14 KM?

Rampus jezdzi zawsze we dwoje z kobieta, a ma chyba 190 cm wzrostu, kobieta min. 176 cm

zapytaj sie Rampusa, ale jezdzi szybko jak widzialem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Właśnie kolega mi dziś przesłał do obejrzenia tylko zastanawiał mnie niski przebieg, bo wyposażenie zacne :)

Celowałem wcześniej w F800GS, ale żeby kupić dobre moto musiałbym dużo zainwestować.

Jak myślicie, czy te moto nadaje się do turystyki dla dwóch osób z bagażami, boje się trochę braku tych 13 czy tam 14 KM?

W Twinie bardziej niż mocy, to chyba brakuje hamulców :-(

A myślałem ze będziesz chciał moja okleinę ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

He he he, miło, ze pamiętasz - nie stać mnie Dave :) na tę chwilę na 800tkę.

Mam nadzieję, że robię dobrze i jutro (jak nic mnie i kolegę doradcę) nic nie zaskoczy to biorę F650GS z pod Warszawy.

Trzeba się podszkolić na tym w miarę świeżym motku, a za 2 lata będzie 800tka jak umiejętności pozwolą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I uważam i raczej jestem pewny że to dobry kierunek nie będziesz żałował a docenisz do jutra ty wracasz czy ja haha

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I się ujawnił :) Dzięki bardzo całościowo za sprawę.

Liczyłem że przeczytasz :)

Edytowane przez Kornel

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jutro nie zabierzemy chyba :/

Chyba, że faktycznie z tym braciakiem załatwimy.

Spróbuję to w dzień ogarnąć. On mi proponował żebyśmy się w weekend umówili, bo jutro nie może być.

Ciuchy możesz wziąć :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Twinie bardziej niż mocy, to chyba brakuje hamulców :-(

A myślałem ze będziesz chciał moja okleinę ;-)

To niestety fakt , ale też nie do końca , mnie zabrakło bo prowadziłem twina jakbym powoził 1200

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rampus jezdzi zawsze we dwoje z kobieta, a ma chyba 190 cm wzrostu, kobieta min. 176 cm

zapytaj sie Rampusa, ale jezdzi szybko jak widzialem

Niestety nie znam. Ma takiego twin a i jeździ z rodziną ;)

Niestety żółtka nie udało się kupić :/

Brak uczciwości, czy pisząc inaczej kręcenie lub ukrywanie faktow przeraża mnie :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajnie to wygląda, szkoda, że nie mam jeszcze wystarzających funduszy. Kurcze!!!

Popraw foty bo nie świecą ;-) ups...........yyy w Twojej stopce :lol:

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×