Skocz do zawartości
KubaHołek

Plastiki i kanapa cs 2005

Recommended Posts

Witam

Pozdro dla koleżanek i kolegów za kierownicami F-ek.

Nabyłem własnie cs z 2005 i jestem nowy na forum więc wszystkim mówię Cześć.

Ogólnie moto ok ale zastanawiają mnie dwie rzeczy:między kanapą a obudową plastikową (tam gdzie w innych sprzętach jest bak paliwa) jest szczelina około 1-1,5cm. Dziwne tak jakby kanapa nie pasowała i była za krótka. Może od jakiegoś innego f650? Czy w innych modelach były nieco krótsze kanapy? Dodam że zaczepy pasują

i druga rzecz: plastiki wokół obudowy filtra powietrza nie dolegają do obrysu filtra powietrza. Tak jakby się wybrzuszyły. Rozkręcałem i w środku pod plastikami wszystko jest ok tzn mocowania, stelaż filtra itp. Nie można tych owiewek inaczej zainstalować ani na siłę przygiąć, pasują do otworów montażowych. Czy plastiki np pod działaniem temperatury sa plastyczne? i mogły się odkształcić? Czy ktoś spotkał się z czymś podobnym? Dziwne bo zarówno jeden jak i drugi plastik ma podobne szczeliny w stosunku do obrysu filtra około 1cm. Chcącym pomóc wyślę zdjęcia na priv. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie. Może ktoś chętny w Szczecinie pokaże mi swojego cs-a żeby móc porównać o co chodzi

pozdro

Hołek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko fajnie, ale od powitań jest "przywitalnia" i tam zapraszam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko fajnie, ale od powitań jest "przywitalnia" i tam zapraszam

To raz

A dwa to czemu zdjęcia na priv?? Tajemnica jakaś??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tajemnica.......:-) cięzkie jakieś te zdjęcia a tu jakoś 500k można dodać chyba, że coś pomyliłem.

Zaraz postaram się dołączyć dołączyć....ale gdzie jest opcja dołączania plików

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy Ty aby nie wiozłeś tego cs-a granatową skodą octavią (rejestracja WI), przedwczoraj po A1 w stronę Włocławka? ;-)

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wrzuć zdjęcia na zewnętrzny serwer i wklej z linków. Jakiś tinypic czy coś.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy Ty aby nie wiozłeś tego cs-a granatową skodą octavią (rejestracja WI), przedwczoraj po A1 w stronę Włocławka? ;-)

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Czy Ty aby nie wiozłeś tego cs-a granatową skodą octavią (rejestracja WI), przedwczoraj po A1 w stronę Włocławka? ;-)

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie nie widac ale cos tam wygląda że jest "skoszone" więcej na tych zdjęciach nie mogło sie zmieścić? :-P

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hi

Właśnie wszystko widać. Krawędź srebrnych plastików nie dolega do obudowy filtra. Odstaje o jakieś 1cm w górę zarówno przy prawym jak i lewym srebrnym plastiku.

Normalnie nie powinno być tej szczeliny. NIe ma też możliwości, żeby jakoś inaczej to przykręcić. Wszystkie otwory montażowe plastików pasują do stelażu filtra (metalowy pałąk pod plastikami). Kanapa z kolei jakby za krótka. Ktoś miał podobny przypadek? Jak doginam plastiki do obudowy filtra z góry (przed przykręceniem wszystkiego) to od razu przestają pasować otwory montażowe w stelażu filtra. Może pod wpływem słońca srebrne elementy się odkształciły? możliwe to?

pozdro.

Ps. Nikt ze Szczecina nie ma cs-a żeby porównać w rzeczywistości? To chyba jedyne wyjście, żeby to wyjaśnić

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo pewnie jest krzywy ten stelaż... nikt ze Szczecina tu zarejestrowany nie ma CS-a o ile wiem.. plastiki raczej na pewno nie mogły się na tyle odkształcić... nie widać wszystkiego, znaczy nie zrobiłeś zdjęcia całego motocykla i przynajmniej ja mogę tylko domniemywać jak bardzo to wszystko jest "skoszone"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoszone to są przez Ciebie pola w okolicach Człuchowa :lol:

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoszone to są przez Ciebie pola w okolicach Człuchowa :lol:

Czekam aż przyjedziesz Dakarem :-D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KubaHołek - nie widzę nic od Ciebie w Przywitalni, a czekam z wyciągniętą ręką ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale niby co Jaro ?

Teraz bierzesz - co łaska ? :-D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czekam aż przyjedziesz Dakarem :-D

I przywiozę elektryczność? :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale niby co Jaro ?

Teraz bierzesz - co łaska ? :-D

Wiesz jak jest ;)

Ja wredny jestem, ale jak ktoś się nie przywita to to odczuje - taka jakby łaska ze mnie :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I przywiozę elektryczność? :lol:

I kaganek oświaty :-D

wysłano z wodoszczelnego

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×