Skocz do zawartości
poohaty

Kupię F 650 / F 650 GS Twin

Recommended Posts

Cześć,

Nabędę drogą kupna albo F 650 Funduro albo F 650 GS Twin. Najchętniej z okolic Krakowa lub Nowego Targu. Ponieważ jestem niezbyt urośnięty (170 cm) więc chętnie przygarnę motocykl z niską kanapą.

Pozdrawiam

Kuba

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

niska kanapa nie będzie ci potrzebna przy tym wzroście, jeśli masz już jakieś doświadczenie w jeździe motocyklem

poza tym wypadałoby się najpierw przywitać w odpowiednim miejscu

Edytowane przez Marcin N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

niska kanapa nie będzie ci potrzebna przy tym wzroście, jeśli masz już jakieś doświadczenie w jeździe motocyklem

Moje doświadczenie da się opisać słowami: "niebałdzo" :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nabędę drogą kupna albo F 650 Funduro albo F 650 GS Twin.

Wszystko pomiędzy odrzucasz "bo tak!", czy z jakiegoś powodu?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko pomiędzy odrzucasz "bo tak!", czy z jakiegoś powodu?

F 650 GS i CS podobają mi się mniej, względy estetyczne po prostu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze, że o gustach się nie dyskutuje :D bo moim zdaniem GS prezentuje się dużo lepiej niż Funduro.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze, że o gustach się nie dyskutuje :D bo moim zdaniem GS prezentuje się dużo lepiej niż Funduro.

Dobrze, że tak do tego podchodzisz - bo oczywistym jest, że Funduro jest dużo milsze dla oka niż GS - nie mówiąc o duszy którą ma w odróżnieniu od GS'a ;)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze, że tak do tego podchodzisz - bo oczywistym jest, że Funduro jest dużo milsze dla oka niż GS - nie mówiąc o duszy którą ma w odróżnieniu od GS'a ;)

Ach!

Rozczuliłem się... Jak pięknie się różnimy...

Może Cię przekonam do piękna GSów na którymś złocie... Przy ognisku :beer: ;)

A może i duszę w nim zobaczysz :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nawet jak nie masz doświadczenia TWIN z normalną kanapą jest ok. Moim pierwszym jest własnie wspomniany mam 173 cm i nie widze dyskomfortu w staniu na światłach, manewrach parkingowych etc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nawet jak nie masz doświadczenia TWIN z normalną kanapą jest ok. Moim pierwszym jest własnie wspomniany mam 173 cm i nie widze dyskomfortu w staniu na światłach, manewrach parkingowych etc.

Niech nawet będzie z normalną kanapą byleby się w rozsądnym stanie i pieniądzach pojawił ;-) Przymierzałem się do jednego i nie ma problemu z sięganiem stopami do ziemi, ale na niskiej kanapie czułbym się "komfortowiej".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tą kanapą to nie do końca jest tak, że jak się siedzi lepiej na postoju to będzie lepiej ogólnie. Miałem od forumowego kolegi niską kanapę na wymianę, i moja żona testowała obie przez pół dnia po czym... zostawiła sobie normalną. Stać było pewniej i wygodniej na niskiej, ale już w jeździe zdecydowanie lepiej się czuła na normalnej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałbym zauważyć że na postoju to na motocykl raczej się nie siedzi. Chyba bardziej stoi. Ale w sumie to ja się nie znam

wysłane ze stacji międzygalaktycznej SOJUZ 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś mu się stało z manetkami ;-)

To wersja na 30-lecie. Owijali manetki tasma izolacyjna bo sie w schowku nie miescila ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chęć kupna nadal aktualna ?

Jak najbardziej, wciąż szukam, ale Ty chyba sprzedajesz nie ten model?

Pozdrawiam

Kuba

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I ja ponownie...

Wykminiłem na otomoto takie coś:

http://otomoto.pl/bmw-f-650-kufer-szyba-n-opona-25-kw-M3998188.html

Jest kolor gwarantujący szybkość, jest blisko Krakowa, jest też niestety spory przebieg i dziwne akcje z mocą w dokumentach. Czy szanowni Forumowicze widzą może coś na zdjęciach na co wartałoby zwrócić specjalną uwagę albo coś co nie pasuje do tego modelu? Planuję go obejrzeć ale może w ogóle nie warto...

Pozdrawiam

Kuba

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zanim pojedziesz - poszukaj w sieci opinii o sprzedawcy. Kiedyś gdzieś coś czytałem, nie pamiętam co i jak, miejscowość mi się zapamiętała. Pochlebnie CHYBA nie było, lektura może pomóc we wzmożeniu czujności ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jedyne co znalazłem akurat jest dość pochlebne:

http://www.grupa-poludnie.info/phpBB3/viewtopic.php?f=23&t=19619

O widzisz, czyli pomyliłem z jakimś innym sprzedawcą spod Krakowa. To nic tylko jechać oglądać :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich serdecznie!

Temat można zamknąć, stałem się posiadaczem takiej czerwonej strzały:

2014-06-12.jpg

Teraz tylko odebrać i zamontować gmole i zostaje trzymanie kciuków, żeby praca pozwoliła mi pojeździć w tym sezonie :cool:

Pozdrawiam

Kuba

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze, że tak do tego podchodzisz - bo oczywistym jest, że Funduro jest dużo milsze dla oka niż GS - nie mówiąc o duszy którą ma w odróżnieniu od GS'a ;)

Widzę to identycznie, chociaż nie próbuję szukać uzasadnienia. GS to urządzenie, sprawne i fajne, ale tylko maszyna.

A motorek śliczny, niech dobrze służy.

Edytowane przez JacekJ

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo ładny motek ;-) niechaj Cię wozi bezproblemowo i bezawaryjnie po wszelkich drogach i bezdrożach :moto1:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ładny :)

Ale dodatkowy filtr paliwa bym wymontował, chyba że jest specjalnie dedykowany do układu grawitacyjnego zasilania paliwa, taki jak ma właśnie ten model. Bo inaczej czasami dławi się :)

Szerokości na drogach !

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratuluję wnikliwego oka :D Na razie motocykl idzie na przechowanie do garażu bo wyjeżdżam w delegacje, po powrocie będę testował czy się dławi czy nie.

Korzystając z wątku - czy ktoś zna źródło (do mojego motocykla):

- stelaży do kufrów / kufrów

- handbarów

Trochę wychodzi rocznik motocykla kiedy się szuka takich rzeczy, mało jest osprzętu dostępne :(

Pozdrawiam

Kuba

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×