Skocz do zawartości
Mutomb

Sprzedam nowe spodnie BMW rallye3 rozm.52

Recommended Posts

Witam,

Na sprzedaż nowe, kompletne, nigdy nieuzywane spodnie BMW Rallye 3. Przy spodniach wszystkie metki. Model 2013r. Kolor szaro-czarny z czerwonymi wstawkami. Taki jak na foto. Rozmiar 52. Powod sprzedazy to nietrafiony rozmiar. Mam fakturke zakupu z dnia 23.12.2013. Cena 1800zł. Polecam.

51m1.jpg

Edytowane przez Mutomb

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak z Ciekawości jak wyglądają ochraniacze w tym modelu? wiem że coś zmienili wraz z nową kolorystyką w 2013 r.?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak z Ciekawości jak wyglądają ochraniacze w tym modelu? wiem że coś zmienili wraz z nową kolorystyką w 2013 r.?

Nie mam porownania ze starszymi ale sa ochraniacze na biodrach i ochraniacze duze na kolanach. Po jakims czasie dopasowuja sie do jezdzca. Oba typy wyjmowane. Te na kolanach mozna opuscic i podniesc. Jesli dobrze pamietam sa trzy wysokosci.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Real foto

Dorzucam gratis przesyłke kurierska. Dla niewtajemniczonych nowe portki przy dobrych rabatach kosztuja 2100. Moje poltora roku jeszcze na gwarancji.

Edytowane przez Mutomb

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nowa lepsza cena czyli 1800zł. Spodnie są nowe nigdy nieuzywane.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

Na sprzedaż nowe, kompletne, nigdy nieuzywane spodnie BMW Rallye 3. Przy spodniach wszystkie metki. Model 2013r. Kolor szaro-czarny z czerwonymi wstawkami. Taki jak na foto. Rozmiar 52. Powod sprzedazy to nietrafiony rozmiar. Mam fakturke zakupu z dnia 23.12.2013. Cena 1800zł. Polecam.

51m1.jpg

Mutomb !, one same chodza !!!!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mutomb !, one same chodza !!!!!!

Niekoniecznie :). Robale jeszcze nie wlazly :). Dobrze przechowywane wiec lezakuja bezpiecznie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chętni są Mutomb, ino jeszcze tutej nie trafili… ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wchifz pani w poważnym wieku, garsonka kapelusik, do tramwaju, porozumiewawczo chrząka szukając miejsca do siedzenia. NIK jednak nie reaguje wiec w końcu dobitnym głosem mówi:

- co za czasy, nie juz prawdziwych gentelmanow!

- gentlemani sa ale ma wolnych miejsc - rzuca ktoś :-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niedlugo mina 2 lata od ogloszenia ;)

Jaka jest aktualna cena, o ile jest ono wciaz aktualne :) ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×