Skocz do zawartości
MaciekKRK

Sprzedam Honda XR400R

Recommended Posts

Witam,

Mam do sprzedania Hondę XR400R 2002. Moto ma przelatana jakies 11000km. Stan techniczny b.dobry. Moto zarejestrowane i ubezpieczone. Olej z filtrami wymieniony 300km temu. Filtr powietrze myty co jakieś 100 km. Poprzedni właściciel zainwestował w mały remont : nowy tłok, łancuch rozrządu, szlif, regeneracja głowicy. Serwis wykonany w Moto Specjał ul. Rydla Kraków. Moto ma podwyższoną kierę przez ROX'a więc dla kogoś kto ma 185 cm będzie mega wygodnie na siędząco i stojąco.Dodatkowo planuję wymienć opony z dętkami więc nowy właściciel nie będzie musiał się z tym bawić. Z minusów mogę napisać pęknięty ponitowany tylni chlapacz oraz odklejona zaklejka na baku. Kierunki są również odkręcone bo jeżdzę po lasach więc szkoda połamać. Oczywiście odrazu rodzi się pytanie co ukrywam skoro super moto i sprzedaję. Nic nie ukrywam i godzę się na wnikliwe oglądanie. Poprostu przesiadam się na coś większego i na dłuższe trasy a moja żona o ile jest tolerancyjna to 2 moto mi nie pozwoli trzymać.

post-2898-0-87814800-1398254876_thumb.jpgpost-2898-0-24739700-1398254889_thumb.jpgpost-2898-0-83045700-1398254937_thumb.jpg

W razie pytań proszę pisać na weedesign@gmail.com lub dzwonić na 607063607

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakbyś tak jeszcze cenę podał... byłoby nad czym myśleć :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słuszna uwaga. 9800 do rozsądnej negocjacji. Mam jeszcze parę gratów które nie są zamontowane: handguardy, blacha pod silnik i trochę chemii ( smar do napędów enduro, płyny do mycia i nawilżania filtrów)

Zaznaczam że opony będą nowe lub jeśli ktoś będzie zainteresowany to nawet pozwolę mu wybrać jakie opony dokładnie mają być założone ale ja zajmę się całą logistyką.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak tylko kickstarter. Odpala bez problemów. Oczywiście jak się stoi na wzniesieniu i zgaśnie na podjeździe to trzeba się nauczyć jak się nie stoczyć:) Ale nie mamy zbędnego balastu aku i naprawdę jest to sprzęt wielce niezawodny. W razie pytań proszę pisać chętnie odpowiem na wszystkie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×