Skocz do zawartości
przemekdab

gmole, kufry boczne, handbary, GS 650 2003

Recommended Posts

Gmole, kufry boczne wraz ze stelarzami aluminiowe - będą dostępne już niedługo, mój kolega dorabia, co prawda juz jeden komplet ma, ale nie chce narazie pokazać :? jak będą gotowe to wrzuce fotki - ceny będą naprawdę konkurencyjne ;)

Jeśli chodzi Tobie o oryginały, to od razu Ci wyjaśnię, że praktycznie są nie do zdobycia, chyba, że będziesz gdzieś miał szczęście "zezowate" za kosmiczne ceny. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki, jak będziesz znał konkret proszę o info.

Najpilniesze są gmole, gleba może zdarzyć się w każdej chwili. Orginały są dla mnie za drogie, interesują mnie używki lub właśnie wykonane zamienniki.

pozdro

Przemek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napewno jeśli w 100% będę wiedział co i jak, to wrzuce jakiś nowy wątek, albo odpowiem na ten, nie tylko Ty na to czekasz ;) Troszkę to napewno potrwa bo koleżka jest troszeczkę zapracowany, ale obiecał mi, że postara się jak najszybciej z tym uwinąć, a rozmawiałem z nim ostatnio w tej sprawie w sobotę ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie miałem się Ciebie o to pytać ;)

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jak narazie na trzecim, bo ja jestem drugi... ;) :beer:

Lista społecznościowa?

Towaru jeszcze nie dali ,a Wy już w kolejce stoicie? A obiecywali że po przemianach w 89 będzie lepiej :cry:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i mielismy miec tutaj nawet druga Irlandie ;) Lechu tez dawal kazdemu 100 milionow :D , a Kaczory obiecywali ze wyladuja tyle razy ile wystartuja ;) - wiec wszystko sie zgadza... :D

W kazdym badz razie: "...nie zabierajcie KRZYZA!!!..." :D :beer:

(UWAGA: powyzszy post nie ma na celu zniewazenia nikogo, zostal napisany tylko raz i juz wiecej sie to nie powtorzy! Autor w/w postu ubolewaa nad jego trescia, choc jest ona prawdziwa - prosimy nie regulowac odbiornikow!) :D Autor wyraza zogde na jego usuniecie przez admina - jesli bedzie to konieczne :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jak narazie na trzecim, bo ja jestem drugi... ;) :beer:

Lista społecznościowa?

Towaru jeszcze nie dali ,a Wy już w kolejce stoicie? A obiecywali że po przemianach w 89 będzie lepiej :cry:

Tak jak w 80-tych, będziemy brać co rzucą :D

Dakarowy dzięki za miejsce w kolejce, ono do czegoś zobowiązuje. Założę komitet kolejkowy co by był porządek ;) :beer:

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×