Skocz do zawartości
Pawel

Honda CRF1000 - nowa AT?

Recommended Posts

Kiedyś sobie kupię :-)

656c48808110a22753f2905f577bf33f.jpg

GS 800 już mi się tak nie podoba jak kiedyś

4720571b9aef9ed0e7fb7918cf1593b2.jpg

wytapatalkowano

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czemu kiedyś? Kup teraz.

Mam takie postanowienie by przeżyć życie bez kredytów :-)

wytapatalkowano

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam takie postanowienie by przeżyć życie bez kredytów :-)

wytapatalkowano

Kompletnie nieracjonalne postanowienie. Po co Ci pieniądze na starość? Patrzenie na nie Cię uspokaja? ;-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kompletnie nieracjonalne postanowienie. Po co Ci pieniądze na starość? Patrzenie na nie Cię uspokaja? ;-)

Do starości to mi jeszcze bardzo daleko.

Do banku po kredyt to każdy potrafi pójść. Oszczędzać na swoje marzenia już nie.

wytapatalkowano

Edytowane przez zaczekaj
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Branie kredytu w celu przygotowania wystawnych świat to głupota, ale już zakup np. mieszkania to bardzo dobra inwestycja.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Branie kredytu w celu przygotowania wystawnych świat to głupota, ale już zakup np. mieszkania to bardzo dobra inwestycja.

A zakup mieszkania dla mnie to już zajebiście dobra inwestycja. :-D

Edytowane przez Moto Troter

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do starości to mi jeszcze bardzo daleko.

Do banku po kredyt to każdy potrafi pójść. Oszczędzać na swoje marzenia już nie.

wytapatalkowano

Możesz iść do banku po pieniądze ale niekoniecznie po kredyt. zacznij edukację od filmu Vabank

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też dziś siedziałem na tej nowej Africe. Niestety jeszcze nie zarejestrowana i z jazdy nici.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedyś sobie kupię :-)

656c48808110a22753f2905f577bf33f.jpg

GS 800 już mi się tak nie podoba jak kiedyś

4720571b9aef9ed0e7fb7918cf1593b2.jpg

wytapatalkowano

Może dlatego że to 800adv a nie zwykła 8setka :-D ładna jest, tylko trochę bezsensowna w porównaniu do zwykłej. O mało takiej nie kupiłem, na szczęście była jeszcze spoooro droższa i nie mieli jej w promocji :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem czy pisałem. Nowa AT jest ładna i się podoba ale na tym na razie bym zakończył :). Średniej wysokości szyba (standardowa?) wchodzi mi w pole widzenia, kanapa jest szeroka i twarda, niewygodnie mi się na tym moto stoi. Siedząc wydaje się, ze wszystko jest ok (poza wspomnianą szybą). Automatów etc. nie komentuje, nie wiem, nie jeździłem, nie znam się. To +cena + koszty dodatków + sposób mocowania gmoli powodują, że na razie wciąż nastawiam się raczej nad f800gs z niską kanapą. Oczywiście warto by jeszcze zobaczyć jak sprawują się oba motki podczas jazdy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może dlatego że to 800adv a nie zwykła 8setka :-D ładna jest, tylko trochę bezsensowna w porównaniu do zwykłej. O mało takiej nie kupiłem, na szczęście była jeszcze spoooro droższa i nie mieli jej w promocji :-D

Na 800 zwykłej nawet jeździłam, także tym razem zdjęcie na adv.

wytapatalkowano

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do starości to mi jeszcze bardzo daleko.

Do banku po kredyt to każdy potrafi pójść. Oszczędzać na swoje marzenia już nie.

wytapatalkowano

Tylko jak w końcu uzbierasz nowa AT będzie starą ;-) Jak się posiada stałe dochody i stać Ciebie na odsetki to dzisiaj kredyt jest dobrym sposobem finansowania jak do tego prowadzisz działalność to już idealnie...... nie ma się co bać.

Tak jak pisałem AT idealnie pasuje do kobiety jeszcze paznokcie na czerwono i będzie idealnie :-) podobnie jak w 800...

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko jak w końcu uzbierasz nowa AT będzie starą ;-) Jak się posiada stałe dochody i stać Ciebie na odsetki to dzisiaj kredyt jest dobrym sposobem finansowania jak do tego prowadzisz działalność to już idealnie...... nie ma się co bać.

Tak jak pisałem AT idealnie pasuje do kobiety jeszcze paznokcie na czerwono i będzie idealnie :-) podobnie jak w 800...

dakarowy dał lajka, ale szpileczka mega wsadzone, gratki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko jak w końcu uzbierasz nowa AT będzie starą ;-)

To już zależy od tego ilu letni motocykl uważasz za stary.

Dla mnie 3 letni motocykl wciąż jest młody a przynajmniej są już znane wszystkie niemowlęce bolączki.

wytapatalkowano

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziś koło godzinki poćwiczyłem nową AT solo i w duecie. Ma swoje plusy ale ma też i minusy. Generalnie skrzynia DCT mocno uzależnia. O ile na początku wydaje się dziwna to już po godzinie zmienianie biegów w swoim motórze wydaje się być dziwaczne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to jak automat w samochodzie : "mam automat" , "no co ty , ja nie lubię , nie ma jak ręczna zmiana biegów..." , " jeździłeś ???" , "nie , ale nie lubię" :-D

pomijam przydatnoiść dct w terenie bo nie uzywałem i nie mam zdania , natomiast do latania po twardym zawsze wybrał bym dct - po kiego męczyć rękę sprzęgłem jak może to zrobić za ciebie dct ? do tego szybciej i dokładniej .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to jak automat w samochodzie : "mam automat" , "no co ty , ja nie lubię , nie ma jak ręczna zmiana biegów..." , " jeździłeś ???" , "nie , ale nie lubię" :-D

pomijam przydatnoiść dct w terenie bo nie uzywałem i nie mam zdania , natomiast do latania po twardym zawsze wybrał bym dct - po kiego męczyć rękę sprzęgłem jak może to zrobić za ciebie dct ? do tego szybciej i dokładniej .

zależy od punktu widzenia, jeździłem dużo samochodami z automatem, obecnie w domu jest jeden taki egzemplarz, a jeśli mam wybór to wolę manualną skrzynię

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to jak automat w samochodzie : "mam automat" , "no co ty , ja nie lubię , nie ma jak ręczna zmiana biegów..." , " jeździłeś ???" , "nie , ale nie lubię" :-D

pomijam przydatnoiść dct w terenie bo nie uzywałem i nie mam zdania , natomiast do latania po twardym zawsze wybrał bym dct - po kiego męczyć rękę sprzęgłem jak może to zrobić za ciebie dct ? do tego szybciej i dokładniej .

to nie to samo, ale możemy się pięknie różnić :)

jeżeli potrzebuję pojazdu do poruszania się po mieście to automat jest sexy

jeżeli chcę polatać po alpejskich winklach to wolę manual

no ale to gusta, jakby się spierać która chmura na niebie jest ładniejsza

Edytowane przez artex

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... to automat jest sexy

"sexy"? tzn, że w aucie z automatyczną skrzynią lepiej się bzyka niż w aucie z manualną? Edytowane przez przemekdab
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×