Skocz do zawartości
Lukasz

Komplet 4 alufelgi BMW z letnimi oponami Nokian 205 55R16

Recommended Posts

Witam

Tutaj będę przynudzać > można od razu skoczyć do następnego akapitu ;)

Pewien czas temu żeby zrealizować swoje marzenia o dwóch kółkach (BMW F650GS) sprzedałem swoją BMW E36. Ponieważ kilka miesięcy wcześniej kupiłem nowe opony Nokian (1252zł :) - szkoda było mi je oddawać za parę PLN - zostawiłem je sobie z aluminiowymi felgami i z mocnym postanowieniem że jeszcze kiedyś wrócę do auta z tylnim napędem i "śmigiełkiem" z przodu i wtedy mi się przydadzą. Niestety finansowo nie poukładało się tak jak chciałem.. W sumie 2 kółka w zupełności mi wystarczały :)) Teraz jednak gdy powiększyła mi się rodzina pozmieniały się trochę priorytety co do pojazdów = jednym słowem sprzedaję swój motocykl w ramach zmiany na napęd na 4kółka. W przyszłości miał być BMW R1200GS z silnikiem boxer.. będzie Subaru Forester też z podobnym "serduszkiem". Potrzebne są finanse $ więc dotychczasowe 2oo idą "do ludzi". (jutro będę wystawiać na allegro BMW F650GS 2004r. > może ktoś coś? ;) W każdym bądź razie ani felgi ani opony niestety nie pasują do auta które zamierzam kupić więc..

mam do sprzedania 4 sztuki - KOMPLET alufelgi + opony

Felgi aluminiowe BMW

BM 316007

numer katalogowy BMW 1094498

7JX16H2

IS47

oraz

4 Opony letnie Nokian 205 55R16 94H XL

DOT YLCP 4506

TAKIE JAK W TYM LINKU

*LINK*

Tak ten komplet prezentował się na BMW E36 318

xmwq.jpg

FELGI do odebrania w Hajnówce (województwo podlaskie)

ewentualnie w maju będę się troszkę przemieszczać ;) i będzie można je odebrać na trasie

Hajnówka / Bielsk Podlaski / Brańsk / Zambrów / Ostrów Mazowiecka / Maków Mazowiecki / Przasnysz / Mława / Iława

Jeśli ktoś ma ochotę poprzeglądać zdjęcia w wyższej rozdzielczości

DROPBOX 1paczka zdjęć 45,6MB

DROPBOX 2paczka zdjęć 62,27MB

Na innej aukcji sprzedaję motocykl o którym wspominałem >> Zapraszam! :)

http://allegro.pl/bmw-gs-f650-gs-authority-r13-0175-abs-f650gs-i4202065158.html

LINK DO ALUFELG NA ALLEGRO :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×