Skocz do zawartości
Dziadek

A może wieśniak ?

Recommended Posts

Ponieważ X, który mi chodził po głowie pojechał do nowego właściciela i nie zdążyłem go nawet zobaczyć wpadł mi do mojej zakutej pały inny pomysł - a może by tak zakupić X-wieśniaka ? Niby takie ni to ni owo no bo opisywany jako moto uniwersalne, ale bez ryzyka niema zabawy spróbować można. Wybór nie jest wielki pokazał się taki egzemplarz : link - ma trochę dodatków i ten : link jeden i drugi w Wa-wie. Drugi jak widać u handlarzy i stoi dosyć długo, może ktoś zna firmę Motonita to bardzo prosiłbym o opinię, no i jakie jest Wasze zdanie o tym moto bo może się w to nie pchać .... sam już nie wiem ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie najlepiej się kojarzy ;-)

Kto?

Co ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie najlepiej się kojarzy ;-)

że wieśniak ? wiejska kiełbasa i boczek była dobra :), a teraz nie wiem bo zrezygnowałem, ale wiochę ogólnie lubię :)
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak na prawdę jest tu taki jeden który przerobił "wiesniaka" na X-czelendża, trochę go to kosztowało, ale pomysł sam w sobie zły na pewno nie jest, tym bardziej jak ktoś chce np. zmienić od razu całe zawieszenie :idea:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak na prawdę jest tu taki jeden który przerobił "wiesniaka" na X-czelendża, trochę go to kosztowało, ale pomysł sam w sobie zły na pewno nie jest, tym bardziej jak ktoś chce np. zmienić od razu całe zawieszenie :idea:

No właśnie ten zawias ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym czekała na czelendża, ale ja nie jestem obiektywna :)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym czekała na czelendża, ale ja nie jestem obiektywna :)

jako użytkownik czelendża chyba jednak jesteś :) po prostu w d.. mnie pali (już widzę te posty w stylu "to sobie czopka zaaplikuj, albo żel jakiś może"), może rzeczywiście cierpliwości mi brakuje

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jako użytkownik czelendża chyba jednak jesteś :) po prostu w d.. mnie pali (już widzę te posty w stylu "to sobie czopka zaaplikuj, albo żel jakiś może"), może rzeczywiście cierpliwości mi brakuje

Myślę, że każdy, kto szukał i kupował motocykl to rozumie :) a nie myślałeś o wycieczce do Rzeszy? Wiem, że daleko i zdecydowanie dalej niż te krajowe, ale rozejrzeć się warto:

http://suchen.mobile.de/motorrad/bmw.html?isSearchRequest=true&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro〈=de&scopeId=MB&categories=EnduroAndTouringEnduro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelDescription=x+challenge&makeModelVariant2.makeId=3500&makeModelVariant2.modelDescription=xchallenge&makeModelVariant3.makeId=3500&makeModelVariant3.modelDescription=+x-challenge

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

że wieśniak ? wiejska kiełbasa i boczek była dobra :), a teraz nie wiem bo zrezygnowałem, ale wiochę ogólnie lubię :)

Nieee :) Był taki jeden co po sadzie jeździł i taką sztukę sprzedawał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

OK. Uprzejmie dziękuję za wybicie mi tego GŁUPIEGO pomysłu z głowy, bo i tak bym chciał po miesiącu zrobić z niego czelendża.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale to nie jest głupi pomysł :) Tylko czasochłonny i wymagający wolnych 5 tysięcy na zawieszenie :D

X Country ma swoje zalety- jest niższy i ma o wiele wygodniejszą (szerszą) kanapę. No i pewnie łatwiej jest znaleźć egzemplarz nie katowany w terenie.

Edytowane przez kasia
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale to nie jest głupi pomysł :) Tylko czasochłonny i wymagający wolnych 5 tysięcy na zawieszenie :D

X Country ma swoje zalety- jest niższy i ma o wiele wygodniejszą (szerszą) kanapę. No i pewnie łatwiej jest znaleźć egzemplarz nie katowany w terenie.

Dla mnie główną i chyba jedyną zaletą w XCountry (XRedNeck ???) w porównaniu z XChallenge jest jego wysokość, ale zdaje się lepiej trochę obniżyć XChallenge ( Kasia dzięki !!!) niż kombinować z XCountry. Edytowane przez Dziadek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak zmienisz zawieszenie w XCountry na terenowe to juz nie bedzie niższy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no co Ty, uszkodzone koledze wciskasz :?: :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak zmienisz zawieszenie w XCountry na terenowe to juz nie bedzie niższy.

I dlatego pozostaje jedyny słuszny wybór, a XWieśniak jednak odpada

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://suchen.mobile...ndTouringEnduro

po tego mam rzut beretem

a i widzę w Hamburgu - też niezbyt daleko .

Oj musiałbym dobrze machnąć beretem 800 km albo 1080 do Hamburga. Chyba zacznę trenować rzuty.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko sugerowałem że w razie co mogę pomóc - jeśli inne poszukiwania nie wypalą .

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko sugerowałem że w razie co mogę pomóc - jeśli inne poszukiwania nie wypalą .

Dzięki ! Dzięki! U Niemców jest sporo fajnych sztuk. Może rzeczywiście coś muszę pomyśleć o wycieczce... Cholera, Komir ja mam rzut beretem do Lwowa, ale tam czelendża raczej nie kupię... tolka wodka i cigarety, chyba, że machniom ? :) Edytowane przez Dziadek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w takim razie zerknij na mój x Country, ręczę, że jest spoko egz., z resztą sam zobacz:http://allegro.pl/bmw-g-650-x-country-z-abs-i4297541981.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×