Skocz do zawartości
falsburg

Jak włączyć city navigator w Dakocie

Recommended Posts

Witam! Jak w temacie. Zakupiłem Dakotę, zakupiłem City navigator (micro sd) Wsadziłem kartę do urządzenia, urządzenie widzi mapę. Ale jak mam zrobić żeby nawigowało mnie za pomocą tej właśnie mapy?!!! Czyli żeby urządzenie działało jak np. nawigacja samochodowa. Żeby pokazywało kiedy skręcić, gdzie skręcić itd,itp.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dawno już rozstałem się z Dakotą, nie pamiętam więc dokładnie jak tam to leciało ale podejrzewam, że podobnie jak w innych Garminach.

Wyłącz wszystkie inne mapy:

- ustawienia >>> mapa >>> o mapie (wybierz mapę) i tam masz widok na wszystkie zainstalowane mapy.

Musisz teraz powyłączać wszystkie, a włączyć tylko CN. Potem musisz pobawić się w menu tej mapy, poustawiać sobie tryby, widoki. Kwestia czasu i będzie Ci się fajnie jeździło.

Miłej zabawy!

Kopalnia wiedzy: www.garniak.pl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za zainteresowanie tematem. Powyłączałem wszystkie inne mapy, ale jak wejść w menu tej mapy? Jak na nią klikam to wyskakuje mi tylko opcja - włącz, wyłącz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

CN - włącz.

Potem wychodzisz z tego całego głównego menu i masz na wyswietlaczu mapę. I dopiero z tego poziomu grzebiesz sobie w ustawieniach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×