Skocz do zawartości
nev

24.05 - Relacja z podróży dookoła świata MXT 2012-2013 - Łódź

Recommended Posts

Witam,

24 maja moim gościem w Łodzi będzie Krzysztof Wróblewski, który w 2012 roku wyruszył razem ze swoim przyjacielem Maksymilianem Starościakiem na motocyklową podróż dookoła świata. W planach mieli przejechanie przeszło 50 tysięcy km, zwiedzenie 36 krajów położonych na 5 kontynentach i 365 dni podróży przed sobą.

Wyprawa nie zakończyła się szczęśliwie. Na miesiąc przed jej planowanym końcem chłopaki mieli wypadek w Ameryce Południowej, w którym Max zginął na miejscu.

Serdecznie zapraszam w imieniu Krzysztofa i swoim na relacje z tej wyprawy. Sam byłem na podobnym wydarzeniu we Wrocławiu. Ta historia wywarła na mnie ogromne wrażenie, dlatego postanowiłem zaprosić Krzyśka do Łodzi, żeby opowiedział ją raz jeszcze. Zgodził się.

Jak już napisałem, spotkanie będzie miało miejsce 24 maja (sobota). Miejsce - Politechnika Łódzka, Wydział WEEIA, audytorium E1, ul. Stefanowskiego 18/22 - godzina 16:45.

Zapraszam serdecznie, dajcie znać znajomym!

Wstęp bezpłatny.

Link do wydarzenia na FB -> https://www.facebook.com/events/1432995013618975 (będę niezmiernie wdzięczny za udostępnienie swoim znajomym)

Pozdrawiam!

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czytam... Informacja uzyskała moje zainteresowanie. Będe! I w dodatku takie rzeczy na moim wydziale ? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak niedawno pisali "obrońcy" na moją uwagę, że człowiek w Przywitalni nie był:

Jarek... dajże spokój... kolega na chwilę wpadł...

zapytał... dostał odpowiedzi... pewnie przeczyta i... i sobie pójdzie...

a Ty tutaj takie rzeczy... :)

A tak w ogóle co to jest ta przywitaknia??

Tacy sobie "nie idą" - lubią się na siłę promować, lansować, ogłaszać ... W d..e mają czyjeś zasady, ale jak Wam takie forum się podoba to pewnie jesteście dumni, że podstawowe zasady nie są przestrzegane. No cóż ... muszę uznać, że wolicie takich niż takich co uparcie upominają się o zachowanie pewnych zwyczajów - takie skrajne postawy trudno pogodzić - przegrałem. No cóż - na topie są baby z brodami to może być i forum bez zasad ;)

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i tak konkret przeniósł się w real a tu już jest jak wszędzie. Zaczelo się od fochow a teraz brody. Sluszną linię ma nasza partia :)

Pozdrawiam.

A

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak niedawno pisali "obrońcy" na moją uwagę, że człowiek w Przywitalni nie był:

Tacy sobie "nie idą" - lubią się na siłę promować, lansować, ogłaszać ... W d..e mają czyjeś zasady, ale jak Wam takie forum się podoba to pewnie jesteście dumni, że podstawowe zasady nie są przestrzegane. No cóż ... muszę uznać, że wolicie takich niż takich co uparcie upominają się o zachowanie pewnych zwyczajów - takie skrajne postawy trudno pogodzić - przegrałem. No cóż - na topie są baby z brodami to może być i forum bez zasad ;)

Jarek ma racje - kazdy jest mile witany na forum i musi tylko respektowac podstawowe zasady - np. byc w przywitalni...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×