Skocz do zawartości
szefcunio

Mocowanie kufrów vario do f 650 gs dakar

Recommended Posts

Mam kufry, mam stelaż ale brakuje mi górnego "grzybka".

Ma ktoś może do odsprzedania albo zna jakiś sposób zastąpienia go? Chodzi o górny element mocowania służący także do regulacji.

wyszło spod kciuka :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem czy ktoś tutaj zrobił zamiennik. Nowe sprzedają po 97zł i nie wiem czy dużo taniej zrobisz coś, żeby dało się kufer na tym "grzybku" zamknąć i żeby później jakoś się to jeszcze trzymało. Ale do odważnych świat należy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A gdzie po 97 zł bo mi krzyknęli 250 za szt w bmw. Chyba że chłop nie ogarnął co konkretnie potrzebuje...ale z opisu wynikało że mówimy o tym samym. Dominiku podaj jakiś namiar na te za 97

wyszło spod kciuka :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co prawda nie o mnie chodzi ale proszę http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/7653836-sworzen-z-nakretka/i51607/r2007/m09

http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/77_0102-kpl-mocowania-kufra/i51601

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez agreSorek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki. Czyli jednak kolo nie ogarnął tego co chciałem

wyszło spod kciuka :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie to co agreSorek podał. Teraz widzę, że jest tam napisane w paczkach po 10 sztuk. W tym sklepie raczej nie kupisz inaczej, ale zadzwoń do Inchcape'a we Wrocławiu i spróbuj sobie zamówić dwie sztuki. Kilka fantów które na bmwstore były po 10 sztuk, sprzedali mi na sztuki w podobnej cenie bez żadnej łaski, ale poczekaj bo jak dakarowy przerabiał temat to pewnie jest jakiś patent :idea:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Patent jest taki, że trzeba mieć jeden na wzór - ja pożyczałem - i znaleźć tokarza który to zrobi, jak jest ogarnięty to dorobi to bez problemu, mnie to kosztowało 50 zł/2 szt., z tym że robił mi to kolega ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dokładnie to co agreSorek podał. Teraz widzę, że jest tam napisane w paczkach po 10 sztuk. W tym sklepie raczej nie kupisz inaczej, ale zadzwoń do Inchcape'a we Wrocławiu i spróbuj sobie zamówić dwie sztuki. Kilka fantów które na bmwstore były po 10 sztuk, sprzedali mi na sztuki w podobnej cenie bez żadnej łaski, ale poczekaj bo jak dakarowy przerabiał temat to pewnie jest jakiś patent :idea:

Zamówione.Jutro rano mają być w Inchcape...szkoda tylko że na Lipny zlot nie będę miał bo po kuferki nie będę do Wałbrzycha wracał. Zostało spakować się w centralny i dwie siatki z biedronki ;-)

wyszło spod kciuka :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mogłem znaleźć innego wątku więc piszę tu choć pytanie nie dotyczy mocowania a poszerzenia kufrow. Podpisałem te żółte klamry a kufer dalej nie chce się rozsunąć. Jest jak patent na to czy na hama poprostu?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A potem trytki :)

Wysłane z garażu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mogłem znaleźć innego wątku więc piszę tu choć pytanie nie dotyczy mocowania a poszerzenia kufrow. Podpisałem te żółte klamry a kufer dalej nie chce się rozsunąć. Jest jak patent na to czy na hama poprostu?

żółtych klamer się nie podpisuje tylko odpina

rozsuwasją się z uporem, bo muszą być szczelne, a jak długo były jeżdżone "na wąsko" to trochę drogowego syfu mogło się dostać i dodatkowo blokuje

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rozsuwasją się z uporem,

Upiorne te kufry ;-)

wysłano z nudów

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hamstwu mówimy stanowcze nie! :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dobrze pamiętam to Ty mieszkasz w wiosce olimpijskiej. ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczegółowo rzecz ujmując to wioska olimpijska stanowi jedynie część mojego zielonego miasta. Ja mieszkam w części gdzie kiedyś tryskały źródła a teraz w jej podwórkach tryskają piwka i plastikowe koreczki. ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No o tym mówię, wszyscy od rana w dresach chodzo :-P

wysłano z nudów

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×