Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siema!

Sytuacja wyglada tak, ostatnio urwałem kierunkowskaz, wymieniłem go i po wymianie na właczonym zapłonie lewa strona i przód i tył miga, a druga świeci ciągle.

Podczas jazdy lewa strona miga szybko, prawa wolno.

Jak zamieniłem kabelki na przerywaczu nie działają kierunki wcale.

Próbowałem zamienić kabelki w kierunku, dać inną żarówke efekt ciągle ten sam.

Wymieniać przerywacz czy może być jakaś inna przyczyna?

Jakieś pomysły?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wsadziłeś pewnie nowy migacz z inną żarówką - z tego co pamiętam oryginalnie są 10W a wiele obecnie dostępnych migaczy ma najczęściej żarówki 21W. Przy oryginalnym "analogowym" przerywaczu ma to znaczący wpływ na częstotliwość migania (przerywacz z bimetalem)

proponuje Ci (tak jak to ja sobie uczyniłem jakieś 2lata temu) wymienić przerywacz na elektroniczny, gabarytowo pasuje, nie miałem większych problemów, myślę że w ST też nie będzie tragedii... o taki:

http://www.ape.com.p...=21&produkt=114

i potem już nie ma znaczenia obciążenia żarówek - dodatkowo możesz sobie zrobić awaryjne (po przez zwieranie trzech kabelków w przełączniku migaczy)

tu moje zmagania:

http://f650gs.pl/top...ne-a-przerywacz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Próbowałem zamontować też żarówkę która była w poprzednim migaczu, podłączałem też resztki starego migacza bez zmian :D

Jak nie ogarnę to się do Ciebie wybiore, mam jeszcze hotgripy do podpięca, a chce je za zapłonem ;P to już dla mnie wyższa technika :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Próbowałem zamontować też żarówkę która była w poprzednim migaczu, podłączałem też resztki starego migacza bez zmian :D

Jak nie ogarnę to się do Ciebie wybiore, mam jeszcze hotgripy do podpięca, a chce je za zapłonem ;P to już dla mnie wyższa technika :D

Do manetek przekaznik sobie zakup. Tak bedzie najlepiej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×