Skocz do zawartości
sukhoi22

ZAMKI DO KUFRÓW BMW

Recommended Posts

Witam,

Potrzebuję 6 zamków do kufrów bocznych firmy BMW. Nie wiem czy pozostaje mi tylko zakup firmowych zamków czy jednak jest jakaś alternatywa. Dodam, że posiadam też kufer centralny w tym systemie - a ten posiada oryginalne zamki.

Co radzicie?

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlaczego 6szt ? Dekiel mocowany jest na 2 zamkach bez zawiasów? Stelaż to oryginał BMW?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam 3 kufry aluminiowe touratecha. Centralny posiada dwa zamki /przy deklach/ z wkładkami do którego pasuje jeden kluczyk główny od motocykla. Natomiast boczne kufry posiadają po trzy zamki każdy /dwa przy deklach, jeden z boku / i w tych zamkach nie ma ani jednego wkładu. To teraz wszystko już powinno być jasne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://www.boxer-parts.eu/zamki_do_kufrow_trax_kpl__6_szt,400,2291.html takie coś?

Ja ostatnio walczyłem z zamkiem w swoim bocznym kufrze BMW, cena 200zł za samo "skrzydełko" zapadki powaliła, udało mi się samemu część dorobić, ale ty piszesz że nie masz w ogóle wkładów, chyba nie masz wyjścia, tylko oryginały.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Traxowe wkładki moga się okazać za luźne, będą latały w otworze zamka, ale mam takie w domu i moge zwymiarować dla pewności. Jeśli nie podeją to pozostaje zakup TT

01-050-0872-01-lg.jpg?size=prodfull

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×