Skocz do zawartości
szyman

Zabezpieczenie moto przed kradzieżą

Recommended Posts

Qrwa, zrobiłem wywód na 3 strony A4, ale tapatalk mi zeżarł, więc szybka konkluzja: jak kogoś stać, to tylko AC - a że w kitkę drogie...... taki kraj. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kombinuj, im bardziej niestandardowo tym ciekawiej. Nie ma zabezpieczenia doskonałego ale są za to wysoce upierdliwe.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 minut temu, Moto Troter napisał:

Kombinuj, im bardziej niestandardowo tym ciekawiej. Nie ma zabezpieczenia doskonałego ale są za to wysoce upierdliwe.

Marek, qrwa, wyłazi 3 typów z busa, biorą maszynę pod pachę, ładują na pakę i jadą. A w dziupli to można wszystko na spokoju porozpinać. 

Nikt dzisiaj nie siada na maszynę, nie łamie stacyjki i nie odjeżdża na kołach. 

Edytowane przez Pszemo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 minut temu, BetPay napisał:

Ja znowu słyszałem odwrotnie, że Xena to lipa jak ich mało.

Na Abusa mnie niestety nie stać, chciałbym wydać okolice tych 200zł. Myślę, że dobrą opcją będzie zakup KTL-14 (zapakować do kufra). Zawsze można dodatkowo przyciąć motocykl do "krajobrazu". A do tego dorzucić jakąś tanią tarczę (przykładowa z tej samej firmy D1); wiem, że dużo nie da, ale zawsze kupi trochę czasu, a nóż zaskoczy.

No przecież wiem. A granat też rozepną? Niech rozpinają. :D I dziupla się od razu ujawni sama.

Edytowane przez Moto Troter

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
29 minut temu, Pawel napisał:

Tanim kosztem

20264544_1484394618250192_71271239860935

Tanim kosztem to chyba można ukraść ;-). Wystarczy przeciąć szprychy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepiej wszystkie, wazne zeby kłódka ocalała

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziwnie zużyte klocki, że bierze tylko kawałek tarczy, może to zabezpieczenie adekwatne do wartości motocykla :default_cafe2:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 godzin temu, Peterka napisał:

Dziwnie zużyte klocki, że bierze tylko kawałek tarczy, może to zabezpieczenie adekwatne do wartości motocykla :default_cafe2:

To od jazdy z kluczem. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może kogoś zainteresuje ta recenzja gadżetu dośledzenia skradzionego motka

 

pozdrawiam trolik

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To już taka tabletka PO :) 

po2.jpg

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

 

@Cool, raczej unikaj wybiegow politycznych i religijnych bo tako tu mamy niepisaną zasadę.
Od wielkiego dzwonu ktoś z grubej rury rzecz jasna dołoży żeby śmiesznie było,  i wtedy śmieją się jedni a rechoczą drudzy ale żeby to było ciągle to już nie.
No i jak już koniecznie musisz to przywal a nie jakieś gimnazjanlne pierdoly.

35763202_1708105832558783_39581204498580

 

 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Luźno ja nie biorę takich rzeczy do siebie (Gdyby "dymki" w tym komiksie były na odwrót nic by to dla mnie nie zmieniło) nie sądzę również aby to kogokolwiek obrażało szkoda , że nie każdy ma do siebie dystans ... Nie raz żartuje również z tych na których - głosuje ale to już odrębna sprawa (i tak każdy ma swoje za uszami)  - tutaj widać jak przy rodzinnym stole - żadnej polityki i religii :D 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 godzin temu, coolluk napisał:

Luźno ja nie biorę takich rzeczy do siebie (Gdyby "dymki" w tym komiksie były na odwrót nic by to dla mnie nie zmieniło) nie sądzę również aby to kogokolwiek obrażało szkoda , że nie każdy ma do siebie dystans ... Nie raz żartuje również z tych na których - głosuje ale to już odrębna sprawa (i tak każdy ma swoje za uszami)  - tutaj widać jak przy rodzinnym stole - żadnej polityki i religii :D 

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×