Skocz do zawartości
Brodacz086

Szyba turystyczna do GS650 z 2006

Recommended Posts

Siema

Przeszukałem kawałek forum i nie udało mi się znaleźć nikogo kto ma konkretnie tą szybę:

http://www.szybymoto...category_id=463

Czy ktoś ma ten model?

Chroni lepiej przed pędem powietrza od oryginalnej niskiej szybki?

Chcę kupić jakąś wysoką niskobudżetową szybę.

Jak śmigam 90 km/h to szybko zaczynają mnie plecy boleć :-( Przy jeździe wolniejszej jest trochę lepiej więc podejrzewam, że powodem jest pęd wiatru.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem czy taką samą,ale bardzo podobną szybę od Lostera miałem w poprzednim GS-ie ( singiel ).Zastąpiłem oryginalną niską i ochrona przed wiatrem zdecydowanie się poprawiła.Dwie uwagi : przyciemnianej ponownie bym już nie kupił i druga sprawa,wysokość szyby nie powinna być powyżej linii wzroku.

Edytowane przez ahela

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie tylko linii wzroku. Nietrafiona wysokość może powodować wibracje kasku (np. gdy ma się daszek), brak wentylacji lub dla odmiany "podwiewanie" kasku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szyba już u mnie jest. Na pierwszy rzut nie jest tak przeźroczysta jakbym tego oczekiwał a poza tym wydaje się być w porządku. Wrócę w piątek z delegacji to ją zamontuję i wrzucę jakąś fotkę

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może znacie jakaś wyższą szybkę do Gs z 2004? Problemem są hadbary, nie może haczyć. Temat szyby od Lostera przerabiałem już na zasadzie" Proszę sobie dociąć a otwory nawiercić."

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×