Skocz do zawartości
misieq73

boczny bagażnik zamiast kufra

Recommended Posts

witam, jak w temacie, ponieważ kupiłem moto z jednym bocznym kufrem postanowiłem pokombinować z jakimś stelarzem na graty po drugiej stronie... wykonane na szybko i jeszcze do poprawki ale namiot, karimata itp dojechały na wypad weekendowy ;) pręt ze złomu za 2zł spawarka i trochę gimnastyki z doginaniem i dopasowywaniem...

Zdj%C4%99cie0485bagaznik.jpgZdj%C4%99cie0486baga%C5%BCnik.jpgZdj%C4%99cie0488baga%C5%BCnik.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

fotki wrzucone z picasy zgodnie z instrukcją... niestety nie jestem komputerowcem i nie wiem czemu takie mikre się wkleiły...Zdj%25C4%2599cie0485bagaznik.jpgZdj%25C4%2599cie0486baga%25C5%25BCnik.jpgZdj%25C4%2599cie0488baga%25C5%25BCnik.jpg

poprawione, dzieki ;-)

Edytowane przez misieq73

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

musisz w picassie kliknąc na zdjęcie, kiedy się otworzy to wtedy dopiero klikasz na dużej zdjęcie kopiuj adres URL - później piktogram "grafika" na pasku edycji posta wstawiasz adres URL i powinno działać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda, że żaden z producentów nie wpadł na pomysł, żeby opracować stelaż i kufry do F 650 gs o zmiennym przekroju, tak aby wykorzystać przestrzeń pod wydechami. Chyba trzeba się za to wziąć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Szkoda, że żaden z producentów nie wpadł na pomysł, żeby opracować stelaż i kufry do F 650 gs o zmiennym przekroju, tak aby wykorzystać przestrzeń pod wydechami. Chyba trzeba się za to wziąć.

A fabryczne vario?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wracając do tematu, to nie wiem, czy nie za delikatny ten stelaż. Rurka panie kolego jest najlepsza, no ale nie kosztuje 2zł.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wracając do tematu, to nie wiem, czy nie za delikatny ten stelaż. Rurka panie kolego jest najlepsza, no ale nie kosztuje 2zł.

nie kazdy wozi napoje na "krzynki" ;-) - na śpiwór, namiot i karimatę "ist genug" :-P :-P - ale zgadzam się ze rurka - czasem i "dwururka" ;-) jest najlepsza :-P :-P Darz Bór :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak zapomniałem ,że przecież są oryginały i to o zmiennej pojemności, ale nawet używki osiągają cenę złota o tej samej masie, a poza tym na wykorzystanie mocno wyprawowe ,są zbyt ...................kulturalne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A pojedyncze kufry vario można czasem na ebayu za 'grosze' wyrwać. Tylko trzeba cierpliwości

Edytowane przez Marcin N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wracając do tematu, to nie wiem, czy nie za delikatny ten stelaż. Rurka panie kolego jest najlepsza, no ale nie kosztuje 2zł.

Owszem rurka najlepsza, zgadzam się całkowicie, natomiast aby rurkę wygiąć bez łamania i zgniatania to już trzeba albo grzać z róznym skutkiem albo mieć narzędzie typu giętarka, (kiedyś jeszcze nabijanie piaskiem było modne...) Ten pręt na moje potrzeby jest w zupełności wystarczający i nawet nie chodzi o te kilka złotych więcej za rurkę... ;-) jak się będę do Mongolii wybierał pomyślę o czymś konkretniejszym ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Absolutnie nie chciałem ująć Twojemu stelażowi, tak tylko napisałem jakby ktoś kiedyś szukał informacji o wykonaniu stelaża.

ps. Ja giąłem rurki nabite piaskiem rzeźbiąc swój stelaż ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wybieramy się mocną załogą do Albani i pomyślałem ,że popełnię podobny patent ,tyle że pod alu kufry ,również własnego projektu. Wyszło myślę nieźle, tyle, że ciężko się pochwalić, bo z załączeniem fotek jakiś problem ....admin ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wybieramy się mocną załogą do Albani i pomyślałem ,że popełnię podobny patent ,tyle że pod alu kufry ,również własnego projektu. Wyszło myślę nieźle, tyle, że ciężko się pochwalić, bo z załączeniem fotek jakiś problem ....admin ?

tinypic.com albo jakiś inny serwer i wrzuć linki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na przykład ja mam na zbyciu prawy kufer vario do singla...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niezle zaszalales... Taki czolg prawie. Ile masz calej pojemnosci?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczerze ,to nie liczyłem. Zależało mi na możliwie małej szerokości, a długość zdeterminował namiot ' a właściwie jego elementy konstrukcyjne. Wiadomo najcięższe bambetle jak najniżej. Wygląda rzeczywiście przesadnie ,ale cały zestaw jest dość lekki i mimo pozorów nie ogranicza przechyłu motocykla w skręcie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×