Skocz do zawartości
ania3

bmw g650 x Country

Recommended Posts

Sprzedam motocykl BMW G 650 X Country. Rocznik 2007, przebieg 22000. Wyposażony w system ABS, z możliwością regulacji zawieszenia, serwisowany w ASO w Warszawie. Motocykl świetnie spisuje się w mieście, w terenie i dłuższej trasie. Jest bardzo lekki i niewiele pali - średnio 3,5 litra na 100 km. Jest to jeden z lepszych motocykli tej klasy jeśli chodzi o komfort jazdy i wygodną pozycję za kierownicą. Motocykl posiada nowe opony Metzeler Tourance, nowy napęd - akcja serwisowa ASO oraz dodatkowo szybę turystyczną dedykowaną do tego modelu, łatwą w demontażu. W sprawie szczegółów proszę o kontakt tel. 503 110 313 lub 513 120 848. Zachęcam do odwiedzenia oferty na allegro.

http://allegro.pl/bmw-g-650-x-country-z-abs-i4297541981.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A MarcinN wie, że .... ? ;) Chyba Ani się podoba coś takiego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Marcin ma nawet wrażenie, że koleżanka już rok temu go sprzedawała :-)

wysłane ze stacji międzygalaktycznej SOJUZ 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a tak sprzedawałam i sprzedać nie mogę, bo się do tego solidnie nie przyłożyłam...zawieszałam ogłoszenie na forum, potem na allegro na dwa tygodnie a potem były inne ciekawe rzeczy do zrobienia. Pojeździłam po Maroko, jeszcze ukraińskiej Ukrainie, Rumunii, polskich offach na wschodzie...jak się człowiek zakocha w offie to nie ma czasu na pierdoły, jak ślęczenie nad ogłoszeniami i marketingiem...Nawet żadnych relacji nie wstawiałam, no popatrzcie..

I nie wiem co mi się niby podoba...może mi Jarku rozjaśnisz?

A motocykl jest, jak był, w bardzo dobrym stanie, tylko ostatnio mi się nie przydaje, bo omijam asfalty...I marzą mi się sprzęty do zabawy, a ten , co tu dużo mówić, fajnie jeździ w lekkim terenie, ale szkoda go do rzucania. Szkoda też, żeby stał i pachniał, może komuś się przyda;) Z czystym sumieniem polecam, bo jeździ się nim bardzo dobrze.

Taka cała historia...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dodam jeszcze,że mamy tez do sprzedania gs'a 1200 z 2011, który w dwa lata przejechał 70 000...bo się jeździ a nie trzyma na dywanie...ale leszcze nie kumają, że motocykl jest kupiony w polskim salonie, serwisowany w aso, pierwszy i jedyny właściciel, który po prostu jeździł nim, bo miał zajawkę i dbał o maszynę...dla leszczy co to odkładają słuchawkę po usłyszeniu przebiegu, ważny jest przekręcony licznik, bo elegancko wygląda mniej cyferek na liczniku...na całym normalnym świecie takie motocykle mają duże przebiegi, bo do tego zostały zrobione, ale w Polsce wystarczy, że się koleś dwa razy w sezonie bujnie do Kazimierza i na zlot, wrzuci relację na forum i jest happy....Taki kraj...ciężko sprzedać dobry motocykl. Gdybyśmy mieli kupę hajsu i duży garaż, trzymalibyśmy je wszystkie, albo rozdali po ludziach...póki co, robimy wyprzedaż garażową...

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja idę do garage przestawić sprzęta,

bo stoi na dywanie :lol:

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja chyba odpalę na noc na biegu i wiertara na przednią oś :)

Edytowane przez agreSorek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopaki, fajnie, że jest poczucie humoru...patent z wiertarą? spoko;) w całym poście chodziło o to, że głupotą jest patrzenie wyłącznie na licznik przy kupnie motocykla...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aniu, nic się nie martw, spamu trochę będzie :) Taki klimat tego forum ;)

Tak apropo x country, to wydaje mi się, że ktoś szukał ostatnio, ale nie mogę przypomnieć kto.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

że głupotą jest patrzenie wyłącznie na licznik przy kupnie motocykla...

Jak tam zwracam uwage na przebieg, mój KTM ma na liczniku 29 tyś km a ma 18 lat.

Ale sprzedawca mówił że jakiś dziadek sobie kupił i nie jeździł

serio :lol:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzięki:) i za link dzięki, a nóż...

Edytowane przez ania3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I nie wiem co mi się niby podoba...może mi Jarku rozjaśnisz?

Ale ja nigdzie nie napisałem, że Ci. Napisałem, że Ani ;)

Rozjaśniam - nie Ty jedna Ania :) Innym też się takie motki podobają, a różni je to, że Ty chcesz sprzedać, a one kupić - dlaczego? Dlaczego się im podobają? To kobiety - nie wiem ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja nie ukrywam że mi się marzy jako drugi... ale na razie... są inne niestety wydatki :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×