Skocz do zawartości
pawel 73

F 800 R

Recommended Posts

kolejny przegląd to za rok lub 10k

mój nie ma roku a już 16k :/

piszesz w dodatkach o owiewce, nie widzę jej na zdjęciach (to białe to chyba standard)?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paweł to zmieniaj jak już się po krzakach nalatałeś :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Artex, standard jest niższy, ledwo zegary przesłania. To w zasadzie szybka, tyle że poprzednik ją pomalowal.

ok dzięki za info, ale przeglądy to robisz co 10000 albo co rok o ile wirzyszy serwisówce ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Artex, standard jest niższy, ledwo zegary przesłania. To w zasadzie szybka, tyle że poprzednik ją pomalowal.

a fakt! to akcesoryjny Puig, jeszcze deflektor od Darkojaka i rasowy turystyk ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurcze podoba mi się bardzo, ale niestety nie jestem w stanie nawet sobie uzasadnić wymiany przy moich rocznych przebiegach moto... ;-)

(nawet na rowerze robię więcej km ;-))

Edytowane przez kptBurek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja bym się zamienił bo bardzo mi pasuje ten model , ale zapewne mój nie żółty i nie gs nie wchodzi w grę :) . chociaż dla kobiety to motocykl moim zdaniem idealny - również rocznikowo pasuje bo 04 . poza tym granat z mandarynkowym siedzeniem nawet mojej żonie się podoba . ale ona nie zrobi prawka na motor .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to to jest ładny cs . już go pozbawiłem chorób po poprzednich właścicielach , niestety kosztem sporej gotówki . ale czasem tak bywa .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oto oferta z zagranicy...

Thanks for your response. 22'000.00 PLN is a nice and accepted price. I will be adding the 3.5% PayPal surcharge to the total amount i will be paying you, I am based at(Baltic Sea,Daugava) And work as an engineer on the ships so I will not be able to come personally. However, What I will do is transfer you the amount through Paypal and also any additional transfer charges. I will cover everything so you don't have to worry. I will send a private courier company which will come to pick up from the address you will provide to me once you receive & Confirm the payment funds into your account, My shipping agent will handle everything perfectly whenever they come for the pick up after you received and confirmed the total funds into your PayPal account, All the papers and changes of the documents will be arrange by my shipping agent whenever they come for the pick up at your location. Ihave provided you with my information below:Full Name : Martin WalbaumCountry Address: Helenalei 24ACurrent Location : Baltic SeaPassport # : 200849556In order for me to make the payment I need the following information from you:Name :Your PayPal e-Mail Address :Amount :Phone Number :Look forward to your prompt reply,Kind regards,Martin.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:D

Udostępnisz dane PayPal, potem dostaniesz info, że kolegoa ci wpłacił kasę z dodatkowymi 500 EUR dla firmy kurierskiej które NATYCHMIAST masz przelać tej firmie żeby jak najszybciej odebrali motek. Mail będzie opatrzony ładnie podrobioną stroną z potwierdzeniem przelewu przez PayPal. Następnie po kilkunastu minutach dostaniesz mail z tejże firmy kurierskiej (bardzo ładna strona, nazwa w stylu Worldwide Service Sedition Internationale blablabla ze wszelkimi danymi, kontaktem, adresem) żebyś NATYCHMIAST przelał te 500 bo przecież oni chcą przyjechać odebrać motek. Jeśli nie zareagujesz - dostaniesz ponaglenia a nawet groźby :) Sprawdź jeśli chcesz, samo podanie danych do PayPal (czyli nazwy PayPal) niczym nie grozi, zweryfikujesz, czy mam rację ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja też miałem takie propozycje na allegro . po napisaniu kilku słów w języku brytów powszechnie uznanych za obraźliwe , dostałem również podobną wiązankę czystą polszczyzną . wał kwadratowy . albo nie odpowiadaj albo napisz że dziekujesz ale zapraszasz do polandii . teraz już nigeria odpuściła bo mają kalifat i ebolę , polskie przekrety wracają do życia . zresztą to może byc równie dobrze rumun , bułgar albo litwin ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To, że to przekręt, to wiem. Kiedyś chciano mi z Włoch motocykl pod dom podesłać...

Dziwne tylko, że "oferta" przyszła po wygaśnięciu ogłoszenia.

P.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×