Skocz do zawartości

Recommended Posts

Proszę o info jak by ktoś wiedział jakiegoś ogarniętego SUV-a (Qashqai, Rav4, Kia Sportage) około 2007-09 r

Może jest u nas ktoś kto sprowadza autka?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jakieś dwa tygodnie temu miałem właśnie ofertę kia sportage, ale to była prawie nówka , 2012 rok, kolor bordo chyba, cena ok 60 tys jak kojarzę, samochód polecanych w gronie znajomych bo podobno zadbany. Nie wiem czy jeszcze aktualne, jakbym miał drążyć temat daj znać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znajomy sprzedaje Capitivie. Od początku w jego rękach a jest bardzo pedantyczny jeżeli chodzi o auta, jak potrzebujesz numer tel to na priv.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja pierdziu, masakra znaleźć dobre auto, bujam się drugi tydzień i same szroty, albo wcześniej porozbijany albo coś się z licznikami dzieje ( wsteczny wirus chyba). Norbi - Captive odpuściłem, jakoś mi nie leży. Wczoraj byłem pod Tarnowem po RAV-ke, tylko dzień straciłem i 500 km nabite.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kupiłem Grand Vitare, na razie testuje i mam mieszane uczucia, jednak wg tego jazda moją Alhambrą była jak limuzyną.

Falcon szkoda ze nie wczesniej, patrzyłem za Hondą ale maly wybór mialem.

Edytowane przez nokian66

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nokian foty , foty ...

Miałem coś dla Ciebie , ale chyba by mnie poniosło ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nokian foty , foty ...

Miałem coś dla Ciebie , ale chyba by mnie poniosło ;)

chwal się co miałeś ciekawego! ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nokian66 jaka grand vitare wzioles ??

Edytowane przez żeglarz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nokian66 jaka grand vitare wzioles ??

Szukałem coś w benzynie i ... nie czarnego, oczywiście jest czarny w w dieslu :twisted: Salonowy, mały przebieg, wersja De Luxe 5-drzwiowa 1,9DDiS, jak byś miał jakieś szczegółowe pytania to pisz na PW, często jestem na forum ale przez fona i nie zawsze ogarniam wszystkie wątki. Edytowane przez nokian66

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to mozemy przybic piataka, czarny,5cio dzwiowa, 1.9DDiS. (co za ironia - tez szukalem benzyny!). co prawda jeszcze nie zaplacilem ale dezycja zapdla!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zeglarz Poszło PW!!! Pilne!!

Edytowane przez nokian66

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

×