Skocz do zawartości
lusi_dakar

Dakar z dodatkami sprzedam

Recommended Posts

Witam!

Po 2 sezonach walki z własnymi słabościami jednak się poddaje ,dakar okazał się za ciężki dla dziewczyny w terenie i postanowiłam go zmienić na 250 .

Motocykl wiosną został przygotowany do sezonu (generalny przegląd przed wyjazdem na Białoruś) zostało sprawdzone wszystko co było możliwe, został zmieniony olej oraz klocki hamulcowe.

Oponki zmienione w zeszłym sezonie, tak jak i zębatki i łańcuch . Motorek jest super wyposażony ,komplet orginalnych kufrów ( cała trójka) zamykanych na kluczyk od stacyjki oraz torba BMW na bak, motocykl ma założone gmole,handbary orginalne , manetki podgrzewane( ale do naprawy) .Bardzo wygodna kanapa - do turystyki idealna. Motocykl z 2000r przebieg 57 tyś.

Motorek służył mi dobrze ,przez 2 lata użytkowania nie było z nim żadnych problemów, także polecam. Cena oczywiście do dogadania po obejrzeniu motocykla.

Zapraszam do Łomży na próbną jazdę.

LINK DO AUKCJI

http://allegro.pl/bm...4374537106.html

Edytowane przez lusi_dakar

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lusi, 250 odmieni Twoje życie w terenie :D

powodzenia! wpadnij z 250tką do Kosianki na zawody albo potrenować :) mamy kolegę Craiga w Łomży, przyjeżdża na imprezy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć.

Motek ma 38KM czy pomyłka w opisie?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W karcie pojazdu jest 37 więc może tak ma ;)

wartość się zgadza, jednostki niekoniecznie ;) w dowodzie i karcie są pola "maksymalna moc netto silnika (w kW)", czyli 37kW = ~50KM

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja w dowodzenie KLR 650 mam ponizej 37kW to moze bedzie szansa na lepsza cene za motka :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a może chcesz się zamienić na F-kę? lżejsza :-P i czerwona

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzięki za propozycje ale 21 cali to największe dobrodziejstwo tego sprzętu ;) a wagowo niewielka różnica , a na 250 zmieniam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×