Skocz do zawartości
jzsoldier

BMW F650 ST Z 98 ROKU

Recommended Posts

Witam serdecznie! Postanowiłem sprzedać BMW z przyczyn osobistych, nie będę się tu wywodził bo nie ma sensu. Coś bliżej o nim to, sprowadziłem do kraju w lutym tego roku osobiście, do tej pory miał zrobionych dużo rzeczy, to co trzeba było na bieząco robić. Obecnie przygotowuje go do zimy. Motor jest z 98r, a ma przejechane ok 50tyś. W razie pytań to proszę telefonicznie 514 828 124 lub przez forum. Od razu mówię, żę mieszkam w woj. Lubuskim:P:P:p;p Cena jaka mnie interesuje , jest bardzo atrakcyjna(dla kupującego);P to ok 6.5 tyś do uzgodnienia. i pozdrawiam! A chciałbym jeszcze dodać, że BMW posiada oryginalne kufry!! :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kufry mogę sprzedać jak mi znajdziesz kupca na motor;) A robionych było dużo rzeczy, łańcuch był wymieniany w zeszłym roku, olej w lagach i uszczelniacze były wymieniane w tym roku, no i to co na bieżąco jak oleje filtry itd.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kufry mogę sprzedać jak mi znajdziesz kupca na motor;) A robionych było dużo rzeczy, łańcuch był wymieniany w zeszłym roku, olej w lagach i uszczelniacze były wymieniane w tym roku, no i to co na bieżąco jak oleje filtry itd.

We wcześniejszych postach na forum szukałeś lusterka do motocykla - czy motocykl miał jakieś przygody (gleba)? Łańcuch zmieniał poprzedni właściciel?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

We wcześniejszych postach na forum szukałeś lusterka do motocykla - czy motocykl miał jakieś przygody (gleba)? Łańcuch zmieniał poprzedni właściciel?

Ale detektyw !!! :lol: ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, gleby nie było, a lusterka szukałem dlatego bo to co widać na zdjęciu było nieoryginalne. Ale teraz już jest założone właściwe;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

We wcześniejszych postach na forum szukałeś lusterka do motocykla - czy motocykl miał jakieś przygody (gleba)? Łańcuch zmieniał poprzedni właściciel?

Ale detektyw !!! :lol: ;)

Z takich forów można wyciągnąć na prawdę sporo informacji - prawie jak z facebooka :)

A dobry risercz to początek każdego zakupu.

Nie, gleby nie było, a lusterka szukałem dlatego bo to co widać na zdjęciu było nieoryginalne. Ale teraz już jest założone właściwe;)

Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×