Skocz do zawartości
22KUBA22

NOWY NA FORUM

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Na forum jestem nowy i dodam że jestem laikiem w dziedzinie jednośladów.

Od zawsze chciałem mieć jakiś fajny motorek jednak zawsze miałem jakąś blokadę. Jakiś miesiąc temu byłem u kumpla na warsztacie samochodowym i stała tam dr-ka650cm, i tak z wielkim lękiem za pozwoleniem kumpla wsiadłem na maszynkę i powoli delikatnie puściłem sprzęgło i powoli, ostrożnie do przodu :). Na moich ustach pokazał się wielki banan, - to było to co mi się podoba, tak samo jak latanie. zacząłem szperać po necie i rozpytywać się znajomych na temat moto, i tak spodobała mi się f-ka 650.

szukałem po ogłoszeniach, oglądałem po aukcjach, i postanowiłem że w przyszłym roku kupię bmw f650gs, i tak 02-07-2014 byłem na wyjeździe ze znajomym (praca) ( jako pasażer), w tej miejscowości był do sprzedania motorek, myśle sobie - zadzwonie do gościa, podjadę, pogadam, nacieszę oko. I tak też zrobiłem, pojechałem, pogadałem z gościem i dałem mu do zrozumienia że na pewno nie kupię tej maszyny, mimo to koleś z fascynacją opowiadał mi nie o tym moto ale o całej tej pasji. Po ponad godzinie poszliśmy nacieszyć oko :), usiadłem na f650gs i......... zsiadłem, poleciałem do banku, umowa kupna i mam. stałem się w sekundzie najszczęśliwszym posiadaczem bmwwwwwwwwwwwwwwwwww. cdn..... za parę minut

  • Like 15

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć :)

To się nazywa charyzma :D!

Edytowane przez lcoo
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pobiegłem do sklepu jeszcze tylko po kaski i dawaj na motor i 150 km do domu, gdy zostało mi 10 km, zadałem sobie pytanie,..., co ja powiem żonie?!?!?!?ona mnie zabije.......tu końcówka budowy domu a ja 9000 na motor od tak wydaje bez jej zgody. postanowiłem że postawię go u kumpla. i tak przez 2 dni wsiadałem codziennie po pracy na skuter sowa 50 :) i cheja do kumpla na podmiankę maszynek :) w piątek powiedziałem żonie że kumpel mi moto daje na pare dni, i tak postawiłem go pod domem, ale żonka nie była zadowolona. Wczoraj pośmigała ze mną jakieś 200 km. a wieczorem powiedziała......... "NO DOBRA.... KUP SOBIE" :)))))

  • Like 12

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Super przywitanie! :beer: Mamy tu wielu najszczęśliwszych posiadaczy, hej :-D

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hehe, dobre, jeszcze jeden sprawdzony patent to na kolegę z Anglii - musiał wyjechać a nie ma garażu więc zostawił na przechowanie - podobno można tak spokojnie mieć ze 3 motki do czasu pojawienia się pewnych podejrzeń :mrgreen: Tu uwaga, brak podejrzeń przy 5 motku powinien wzbudzić podejrzenia ;-)

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

TROCHĘ JĄ ŚCIEMNIAM ALE MYŚLĘ ŻE DO KOŃCA TYGODNIA BĘDĘ GO MIAŁPOD DOMEM NA LEGALU :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć

I wszyscy tak musimy kombinować...ja swojego też wziąłem w częściowym rozliczeniu ;-)

wyszło spod kciuka :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cześć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.Ja też musiałem trochę pościemniać a i tak przez dwa tygodnie miałem żonę popsutą (obraz był,dźwięku nie było).Na szczęście ten sprzęt sam się naprawia .

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×